Власність: Комунальний
Тип закладу: Навчально-виховний комплекс
Спеціалізація: без спеціалізації
Вид закладу: Загального розвитку
Додатково є: Спортзал,Музичний зал. немає

Спеціалізований навчально-виховний комплекс “Вікторія” з поглибленим вивченням англійської мови № НВК “Вікторія” (Деснянський район) – (044) 530-15-07;
Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Вікторія» з поглибленим вивченням англійської мови», розташований за адресою: м. Київ, 02232 , вул. Закревського, 85-В. СНВК розрахований на 14 груп, потужністю 250 місць. Основними завданнями СНВК є:- створення умов для різнобічного розвитку дитини дошкільного віку, учня, формування гармонійної особистості, збереження та зміцнення її фізичного і психічного здоров’я; – формування основних норм загальнолюдської моралі; – створення умов для здобуття дітьми дошкільного віку, учнями безперервної дошкільної та загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів дошкільної та загальної середньої освіти; – розвитку їх творчих здібностей і нахилів; – виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; – здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї; – забезпечення соціальної адаптації дітей. Забезпечують роботу дошкільного підрозділу 8 працівників дошкільників. Із них мають кваліфікацію «спеціаліст вищої категорії» – 3, звання «вихователь-методист» – 2, один – «старший вихователь». СНВК працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом року. Вихідні дні – субота, неділя, святкові. Дошкільний підрозділ працює з 12- ти годинним перебуванням дітей з 7.00 до 19.00 години. За бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, дитина в СНВК може перебувати протягом дня або переведена на короткотривале перебування. СНВК забезпечує трьохразове харчування дітей, необхідне для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів. Прийом дітей до дошкільного підрозділу СНВК здійснюється з 2 років. Групи комплектуються за віковими ознаками: – перша молодша група – від 2-х до 3-х років; – друга молодша група – від 3-х до 4-х років; – середня група – від 4-х до 5-ти років; – старша група – від 5-ти до 6(7) років. Заклад здійснює свою діяльність за Базовою програмою розвитку дошкільників «Дитина» та «Впевнений старт», а також, відповідно власного Статуту, Програми розвитку та річного плану роботи. Головною метою дошкільного підрозділу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Адреса та контактні дані

вул. Миколи Закревського, 85 – В Київ, Район: Деснянський 02020
Телефон: (044) 530-15-07;
Керівник: Левківська Галина Іванівна

Часи роботи:

Режим роботи: 12
Початок: 07:00
Завершення: 19:00
Робочі дні: Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця
Чи працює в свята: False
Всього місць: 250
Код ЄДРПОУ: 22874716

Групи в Спеціалізований навчально-виховний комплекс “Вікторія” з поглибленим вивченням англійської мови № НВК “Вікторія”

Група “Ластів”ятко”. старша група — від 5-ти до6(7) років
Навчальний рік 2018
Харчування 3-х разове
Специфікація групи Загального розвитку
Спеціалізація групи “Ластів”ятко” без спеціалізації
Кількість діток 31
Викладачі Миколюк С.М.
Група “Веселе зайченя”. перша молодша група — від 2-х до 3-х років
Навчальний рік 2018
Харчування 3-х разове
Специфікація групи Загального розвитку
Спеціалізація групи “Веселе зайченя” без спеціалізації
Кількість діток 22
Викладачі Снігир Л.М., Сокол Л.О.
Група “Пізнайко”. друга молодша група — від 3-х до 4-х років
Навчальний рік 2018
Харчування 3-х разове
Специфікація групи Загального розвитку
Спеціалізація групи “Пізнайко” без спеціалізації
Кількість діток 28
Викладачі Штундер В.М., Татарчук О.Б.
Група “Сонечко”. середня група — від 4-х до 5-ти років
Навчальний рік 2018
Харчування 3-х разове
Специфікація групи Загального розвитку
Спеціалізація групи “Сонечко” без спеціалізації
Кількість діток 32
Викладачі Усмединська С.Л.

Спеціалізований навчально-виховний комплекс “Вікторія” з поглибленим вивченням англійської мови № НВК “Вікторія” на мапі

Залиште відгук про Спеціалізований навчально-виховний комплекс “Вікторія” з поглибленим вивченням англійської мови № НВК “Вікторія” в коментарях.