Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Дивосвіт № 179 (Святошинський район)

Розташований за адресою: 03146, м. Київ, вул. Якуба Коласа, 19-А. Проектна потужність закладу 12 груп – 220 дітей. Директор закладу дошкільної освіти Лізунова Оксана Геннадіївна. Основними завданнями діяльності закладу дошкільної освіти є: • задовольняти потреби громадян в здобутті дітьми дошкільної освіти; • формувати у дітей здоровий спосіб життя (фізичний, психічний, духовний, соціальний); • створювати сприятливі умови для виховання, навчання, збереження і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку; • розвивати творчі здібності та інтереси дітей засобами образотворчого та музичного мистецтва; • виховувати у дітей почуття любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля. Заклад дошкльної освіти № 179 будує свою методичну роботу на основі рекомендацій Базового компонента дошкільної освіти, діючою програмою розвитку дітей від 2-х до 7-ми років «Дитина» та програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». В закладі дошкільної освіти працюють: практичний психолог, логопед, інструктор з фізкультури, музичний керівник. Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти становить єдину команду, життєві орієнтири якої спрямовані на плекання майбутнього покоління країни.

Read More

Навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальнпий заклад” № НВК “Інтел”(761) (Святошинський район) – (044)407-60-01

Навчально -виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад “Інтел” знаходиться в Святошинському районі м.Києва за адресою вулиця академіка Кіпріанова, 4 -А.Тип закладу-загального розвитку,потужність-250 дітей.Режим роботи закладу освіти з 7 години ранку до 19 години (12 годин). В закладі є спортзал та музична зала. Колектив НВК “Інтел” забезпечує оптимальні умови для виховання та навчання дітей віком від 2 до 10 років. В дошкільних групах та класах початкової школи проводиться апробація курсу “Культура добросусідства”. В закладі освіти організовано гаряче харчування: -для дітей від 2 до 6 -трьохразове.За бажанням батьків в ІІ половину дня надаються додаткові освітні послуги( англ.мова,англійськаї мова,образотворче мистецтво,хореографія,вокал).

Read More

№ 694 (Святошинський район) – (044)4021260

Дошкільний навчальний заклад № 694 Адреса: м. Київ 134, проспект Корольова, 12Д Телефон: 402-12-60. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00 Приймаються діти з двох років. В закладі 13 груп. Основний напрямок роботи: Інтелектуальний та мовленнєвий розвиток дитини Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей, збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я малюків. Працюємо за програмою “Дитина” В ДНЗ № 694 3-х -разове якісне, збалансоване харчування. В оздоровчій, літній період 4-разове. Враховуються медичні показники та побажання батьків щодо харчування дітей. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини . Дошкільний навчальний заклад № 694 Адреса: м. Київ 134, проспект Корольова, 12Д Телефон: 402-12-60. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00 Приймаються діти з двох років. В закладі 13 груп. Основний напрямок роботи: Ранній інтелектуальний розвиток дитини. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за програмою “Дитина” В ДНЗ № 694 3-разове якісне, збалансоване харчування. В оздоровчій, літній період 4-разове. Враховуються медичні показники та побажання батьків щодо харчування дітей. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 469 (Святошинський район) – 097-851-25-53 керівник

Заклад дошкільної освіти № 469 Святошинського району м.Києва знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Зодчих, 10-А. Ясла-садок. Прийом дітей з 2-х років. Режим роботи садочку 12 годин з 07.00 до 19.00. Мова навчання – українська. Кількість груп всього 11, з них 1-ясельна та 10 – садових (3, з яких, з інклюзивною формою навчання, а саме: синдром Дауна ). Всього 275 дітей виховується в садочку. Спеціалісти: директор, вихователь-методист, медична сестра, практичний психолог, дефектолог, інструктор з фізичного виховання, музичні керівники (2), вихователі. Школа- дитсадок”Джерело” надає освітні послуги: англійська мова для дітей дошкільного віку та дитяча хореографія(для надання освітніх послуг використовуються посібники та програми, що зазначені в переліку навчальної літератури, рекомендованої МОН України для використання у ЗДО в 2017-2018 роках та парціальні програми, затверджені, згідно установлених норм). Пріоритетні напрями роботи: фізкультурно-оздоровчий; художньо-естетичний; соціально-моральний; логіко-математичний та інклюзивний.

Read More

дошкільниій навчальний заклад № 565 (Святошинський район) – (044)424-01-47;

Дошкільний навчальний заклад №565 (ясла-садок) підпорядкований управлінню освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві районної державної адміністрації та функціонує з 1976 року .Проектна потужність закладу 12 груп – 220 дітей. На 01.09.2018 року в ДНЗ функціонує 11 груп (одна з груп вивільнена та використовується як спортивна зала), з яких: 9 груп – для дітей дошкільного віку; 2 групи – для дітей раннього віку. Основними завданнями діяльності дошкільного навчального закладу є: 1. Збереження та зміцнення психічного, фізичного здоров’я дітей та формування у них здорового способу життя. 2. Формування у дітей почуття власної гідності, впевненості у своїх силах, позитивного ставлення до себе і навколишнього світу, оптимістичного світобачення. 3. Формування у дітей бережливого, турботливого, свідомого ставлення до природи, цілісного бачення природи і місця людини в ній, розуміння відповідальності за стан природи, екологічно орієнтованої поведінки. Дошкільний навчальний заклад № 565 був експериментальним майданчиком для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Виховуємо киянина» на основі впровадження регіональної парціальної програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Я – киянин».

Read More

дошкільний навчальний заклад № 276 (Святошинський район) – (044)400-00-88;

Заклад дошкільної освіти № 276 (ясла-садок) знаходиться за адресою: 04128, м. Київ. Вулиця Академіка Туполєва 11-Г. За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 220 місць для дітей від 2 до 6 років. ЗДО працює на п’ятиденному робочому тижні, з 12-ти годинним режимом роботи. Щоденний графік роботи з 7.00 год. до 19.00 год. Організація харчування здійснюється 3 рази на день. Пріорітетним напрямком діяльності закладу є екологічне виховання дітей дошкільного віку (“Екологічна стежина”). Педагогічний процес у ЗДО забезпечують кваліфіковані спеціалісти: директор та вихователь-методист, інструктор з фізичної культури, соціальний педагог, музичний керівник, 15 вихователів.

Read More

Дошкільний навчальний заклад ” Золота рибка” № 819 (Святошинський район) – (044)458-92-65;

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 819. Заклад працює за такими пріорітетними напрямкаи: всебічний розвиток дитини-дошкільника, зміцнення та збереження здоровя вихованців, розвиток логічного мислення. В закладі працює гурток “ЛЕГО-конструювання”; басейн. Заклад працює 12 годин, з 7:00 до 19:00. Харчування триразове в групах загального розвитку, чотириразове в санаторних групах (для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання). В закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, інструктор з фізичної культури та плавання, музичні керівники, керівник гуртка. В заклад приймаються діти з одного року восьми місяців, в санаторні групи з трьох років. Заклад приймає участь в роботі щодо впровадження ЛЕГО-технологій.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 200 (Святошинський район) – (044)452-22-79

Заклад дошкільної освіти комбінованого типу, підпорядкований управлінню освіти Святошинської районної у місті Києві держадміністрації, відвідують 404 дітей. Тут функціонує 14 дошкільних груп: 2 групи раннього віку, 12 груп дошкільного віку, з них 2 групи для дітей з порушеннями мовленнєвого розвитку. Режим роботи закладу 5-ти денний: 12 груп – з 12-ти годинним перебуванням дітей з 07.00 до 19.00 і 2 спеціальні групи з порушеннями мовленнєвого розвитку – 10.00 годин з 08.00 до 18.00. Набір дітей відбувається з 2 років. В закладі працюють профільні спеціалісти: 3 музичні керівники, фізінструктор, практичний психолог. Освітньо-виховний процес здійснюється за програмою для дітей від двох до семи років “Дитина”. Працюють гуртки за інтересами (безкоштовно) : художньо-драматичний,вокального співу та ручної праці.

Read More

“Казкова країна” № 203 (Святошинський район) – (044)405-43-11

Дошкільний навчальний заклад № 203 “Казкова країна” для дітей віком від 2 до 6(7) років , потужністю 220 місць, режим роботи 12 годин з 7:00 до 19:00. В закладі організовуються додаткові освітні послуги в ІІ-гу половину дня , за бажанням та заявами батьків – англійська мова, хореографія, логіка. Режим харчування 3-ох разовий. В закладі наявний спортивний зал, музичний зал.

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 599 (Святошинський район) – (044)452-01-91

Дошкільний навчальний заклад №599 підпорядкований управлінню освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, комунального типу, розташований за адресою вулиця Василя Стуса, 26-А, був введений в експлуатацію в 1993році, працює на 5-ти денному режимі, з 7.00 до 19.00 год., харчування трьохразове. Приміщення типове, потужність – 250 дітей. Функціонує 13 вікових груп з них 3 групи раннього віку та 10 груп дошкільного віку. Обліковий склад – 356 дітей. Групи комплектуються за віковими ознаками: одновікові. Дошкільний навчальний заклад має спортивний майданчик, майданчик для кожної вікової групи, що мають тіньові навіси, пісочниці, малі архітектурні форми, зелені ділянки. Дошкільний навчальний заклад організовує освітній процес за пріоритетними напрямами роботи: фізкультурно-оздоровча, театралізована, музична, художньо-мовленнєва, зображувальна діяльності. В закладі працює басейн, є музична, спортивна та мала фізкультурна зала, функціонують гуртки: “Талановиті пальчики”, англійської мови, гідроаеробіки та театралізованої діяльності. Дошкільний навчальний заклад №599 організовує навчально-виховний процес з дітьми від 2 до 6 (7) років, де забезпечує розвиток, виховання та навчання дітей відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, з урахування фізичного і психічного розвитку дітей та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Здорові і щасливі малюки – візитка закладу. Оазисом тепла і доброти називають дошкільний навчальний заклад №599.

Read More