Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № Монтессорі сад (Дарницький район) – (044)572-48-74

ТИМЧАСОВО, НА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ, ЗАКЛАД ЗАКРИТИЙ НА ПРИЙОМ! Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Монтессорі-сад” Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність -14 груп, 260 місць. Режим роботи закладу п’ятиденний: з 7.00 до 19.00. Приймаються діти віком з 1,5 до 6 (7) років. Дошкільний навчальний заклад забезпечує триразове якісне, збалансоване харчування дітей. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів; свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дошкільний навчальний заклад працює за освітньою програмою «Дитина» із застосуванням елементів методик раннього розвитку та елементів педагогічної системи М. Монтессорі. У дитячому садку працюють гуртки з таеквондо, англійської мови, логіки. Функціонує басейн. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, практичний психолог, інструктори з фізичної культури, плавання, вчителі англійської мови, музичні керівники. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дітей дошкільного віку, враховуючи їхні почуття, свободу, волю, інтелект, застосовуючи особистісно-орієнтовані технології та інтегровані методи навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 (Дарницький район) – (044)566 22 71

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність – 12 груп, 220 місць. Основний напрям роботи: пізнавальний розвиток дитини. Проводиться гурткова робота із сіном (виготовлення іграшок). Надаються наступні додаткові освітні послуги з: хореографії, англійської мови, гармонійного розвитку.Завдання закладу – створення комфортних умов для перебування та розвитку кожної дитини. Дитячий садок працює за програмою виховання і навчання розвитку дітей дшкільного віку “Дитина”. Організовно 3-разове якісне, збалансоване харчування. У навчальному закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник. Педагоги сприяють повноцінному й всебічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання; реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 (Дарницький район) – (044)563-87-66;

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 Дарницького району м.Києва загального розвитку. Знаходить за адресою: м. Київ, вул. Тростянецька, 8-Г, тел. 563-87-66. Дошкільний навчальний заклад побудований за типовим проектом, яким передбачено 14 вікових груп, 250 місць. Садок працює з 7:00 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні. Приймаються діти з 2-х до 6-ти (7-ми) років. Заклад укомплектований педагогічним та технічним персоналом. Педагогічний колектив працює за напрямами: збереження і зміцненення здоров’я дітей, їх всебічний гармонійний розвиток.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 314 (Дарницький район) – (044) 564 – 96 -28

Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) № 314 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Приймає дітей з 2-х річного віку. Проектна потужність – 6 груп, 110 місць. Дитячий садок працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом календарного року. Щоденний графік роботи: 7.00 – 19.00. У дитячому садку організовано триразове харчування. Працюють: практичний психолог, музичний керівник. Пріоритетні напрями роботи: впровадження сучасних підходів до фізичного виховання та оздоровлення дітей; формування основ національної культури шляхом ознайомлення дітей з культурою рідного краю та народним фольклором; формування у дітей сталих навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах міста. У дитячому садку працює басейн.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 800 (Дарницький район) – (044) 563-01-46; 563-01-45

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 800 Дарницького району м. Києва. Прийом дітей з 1-го року. Проектна потужність – 14 груп, 250 місць. Режим роботи п’ятиденний: з 7.00 до 19.00, є цілодобова група. Харчування – триразове. Пріоритетні напрями роботи: художньо-естетичний, використання здоров’язбережувальних технологій. Працює гурток з театралізованої діяльності. Дитячий садок укомплектовано практичним психологом, вчителями-логопедами. Функціонують 2 групи для дітей із фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення. Організована експериментальна робота “Використання LEGO-технологій в освітньо-виховній роботі з дітьми”.

Read More

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 126 (Дарницький район) – (044)565-71-11;

Дошкільний навчальний заклад №126 Дарницького району м.Києва санаторного типу для дітей з бронхолегеневими захворюваннями, розрахований на 260 місць, 14 груп (4 – ясельні,10 – садових). Приймає дітей з 1.6-х до 6-ти (7-ми) років. Пріоритетний напрям роботи – формування у дітей навичок здорового способу життя й комунікативно-мовленнєвої компетенції під час гри та театралізованої діяльності. Режим роботи закладу п’ятиденний: з 7:00 до 19:00. Організовано чотириразове харчування. У дошкільному навчальному закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, соціальний педагог, медичні сестри, вихователі, музичні керівники, інструктор з фізичної культури та плавання. У дитячому садку функціонують басейн, музична та фізкультурна зали. Проводиться гурткова робота з паперової пластики. НВЗО “Школа-ліцей “Обдаровання” надає додаткові освітні послуги з англійської мови та хореографії. До відома!!! Шановні батьки Для того, щоб оформити дитину до ЗДО № 126 санаторного типу, для дітей з бронхолегеневими захворюваннями, Вам необхідно: 1. Взяти у дільничого педіатра довідку ЛКК із зазначенням діагнозу: ЧХД, аденоїдна вегетація І-ІІ ст. тощо. 2. На підставі довідки ЛКК виписати направлення до ЗДО № 126 в РУО, каб 23(Харк.шосе 168-к) 3. В особистому кабінеті ввести № довідки ЛКК та № направлення з РУО.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) спеціального типу для дітей з порушеннями зору № 704 (Дарницький район) – (044) 565-12-49

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) спеціального типу для дітей з порушеннями зору № 704 знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Ревуцького 30-А. Підпорядкований управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації. Діє з листопада 1992 року. Дошкільна установа є закладом суспільного навчання й виховання дітей віком від 2-ох до 7-ми років, основними завданнями якої є: надання корекційної та компенсаторної допомоги дітям з порушеннями зору різного ґенезу і складності, формування творчої особистості, становлення її фізичного, психічного і духовного здоров’я, розвиток інтелектуальних здібностей. Даний заклад щорічно відвідує до 217 дітей . Потужність закладу – 126 місць. Мовний режим ― український. Режим роботи ― 5-ти денний, з 7.00 до 19.00. Харчування – 3 рази на день. В своїй роботі колектив закладу дошкільної освіти № 704 керується законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад України, Статутом закладу дошкільної освіти № 704 а також нормативно-правовими документами в галузі освіти. Освітньо-виховний процес здійснювався за программою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», а також за програмою “Для дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу для дітей з вадами зору. В закладі функціонує 13 груп. В ЗДО працює: офтальмологічний кабінет; кабінети учителів-дефектологів та учителів-логопедів; практичного психолога; кімната пішохідних наук; «Кімната казок»; спортивна та музична зали; басейн; медичний кабінет; харчоблок, пральня тощо. В кожній групі створено осередки для ігрової діяльності, куточки природи, є місце для занять за власними інтересами. Групи забезпечені твердим та м’яким інвентарем, ігровим та методичним матеріалом. В 2014 році в закладі створений осередок народознавства, де діти поглиблюють знання про минуле життя та побут українського народу. В закладі працюють 44 педагоги. Спеціалісти: музичний керівник, керівник з фізичного виховання, вчителі-дефектологи (тифлопедагоги, логопеди, олігофренопедагог), практичний психолог, інструктор з плавання.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 620 (Дарницький район) – (044)566-68-58

Заклад дошкільної освіти № 620 компенсуючого типу. У дитячому садку функціонують 12 груп, з них: • 2 групи для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу; • 2 групи для дітей з порушенням мовлення (ФФНМ); • 8 груп для дітей, що часто хворіють на неспецифічні захворювання верхніх дихальних шляхів. Потужність – 286 дітей. Режим роботи закладу з 07:00 год. до 19:00 год. Заклад дошкільної освіти № 620 проводить прийом дітей з 2-х річного віку. Харчування: 4-разове. Пріоритетний напрям роботи – впровадження здоров’язберігаючих технологій в умовах організованого дитинства, формування основ природодоцільної поведінки та основ здорового способу життя. Для роботи з дітьми в закладі сучасно обладнані: фізкабінет, інгаляторій, зал для проведення лікувальної фізкультури, стаціонарний басейн, в якому діти загартовуються, вчаться плавати, відкритий хлюпальний басейн, а також спортивний та музичний зали, кабінет психолога, LEGO-центр. Увага педагогічного колективу спрямована на розвиток дитячих обдарувань, здібностей, що їх природа заклала в кожну дитину. Здійснення гуманістичного підходу “навчання через гру” сприяє особистісному зростанню кожної дитини як успішної особистості. Дієвим засобом забезпечення цього напрямку роботи є впровадження програми “Безмежний світ гри з LEGO”. Заклад дошкільної освіти забезпечує широкі можливості для використання інноваційних технологій організації освітньої роботи, виховує дітей в атмосфері культури українського народу, надає кожній дитині в умовах навчально-ігрової співпраці з вихователем та однолітками можливість набуття власного досвіду пізнання, засвоєння важливих для успішної соціалізації життєвих правил. У дитячому садку працюють гуртки: “Театральна вітальня”, “Умілі рученята”, “Малючок-здоров’ячок”, “Маленькі мислителі”, “Веселі дельфінята”. Працюють 2 вчителі-логопеди, практичний психолог; зміцненням здоров’я дітей, їх фізичним розвитком опікуються інструктор з фізкультури, інструктор фізкультури з плавання; музично-естетичний розвиток здійснюють 2 музичні керівники.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 696 (Дарницький район) – (044) 560 -25-09 (044) 560 -95-43

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 696 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність – 14 груп, 250 місць. Прийом дітей до закладу проводиться з 2-х років. Режим роботи закладу п’ятиденний: з 7.00 до 19.00. Харчування трьохразове. У дитячому садку працюють гуртки: “Дзвінкі голосочки”, “Веселі нотки”, “Чарівні пальчики”, “Маленькі актори”. У ДНЗ працюють музичний керівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог. Проводиться експерементально-дослідна робота по впровадженню регіональної програми “Я – Киянин” та міжнародної програми соціально-економічної освіти “Афлатот”.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу Дарницького району м. Києва № 132 (Дарницький район) – (044)5729035; (044)5728839

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 132 був відкритий 20.05.1999 року. Розрахований на 14 груп, 260 місць. В закладі функціонує 13 груп: 2 групи раннього віку, 11 груп дошкільного віку, з них 2 спеціальні для дітей 5-6 років з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення. Приймаються діти з дворічного віку. Режим роботи закладу 12-годинний з 7:00 до 19:00. Харчування триразове. В закладі працюють такі спеціалісти: вчителі-логопеди, психолог, інструктор з фізичного виховання та плавання, музичні керівники. Додаткові освітні послуги в наявності. Пріоритетні напрямки роботи: 1. Формування культури здоров’я в дітей та їх батьків шляхом створення здоров’язберігаючого освітнього простору. 2. Формування духовності на засадах традиційних національних цінностей в музеї “Берегиня”, що діє в закладі. 3. Формування в дітей творчих здібностей. 4. Корекційно-відновлювальна робота з дітьми. В закладі ведеться гурткова робота. Заклад дошкільної освіти тісно співпрацює щодо наступності із Скандинавською гімназією.

Read More