Заклад дошкільної освіти № 285 (Голосіївський район) – (044)526-60-47

Заклад дошкільної освіти (садок) комбінованого типу із групами загального розвитку, санаторною для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, інклюзивною групою і спеціальними групами (з загальним недорозвиненням мовлення, фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення, затримкою психічного розвитку). Працює відповідно до нормативно-правових документів. Режим роботи закладу: понеділок-п’ятниця з 7:00 до 19:00 В заклад дошкільної освіти приймаються діти з 3 до 6 (7) років. В ЗДО 3-разове, (4-разове для санаторних та спеціальних груп) якісне, збалансоване харчування. В закладі працюють кваліфіковані педагоги: (26 вихователів, 2 інструктори з фізкультури, 2 музичних керівника, 7 вчителів-логопедів, практичний психолог, дефектолог), медичний персонал. В закладі функціонує басейн, музична зала, фізкультурна зала, зала-ЛФК, кабінет масажу, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінети вчителя-логопеда. Основний напрямок роботи: фізкультуро-оздоровчий, корекційно-розвитковий. Завдання закладу : збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціально – психологічної реабілітації та адаптації дітей шляхом спеціально організованого освітнього процесу в комплексі з корекційною, лікувально-оздоровчою роботою; формування готовності дітей дошкільного віку продовжувати освіту.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 328 (Голосіївський район) – (044)257-70-24

В закладі дошкільної освіти працює 5 груп, 119 місць. Одна група для дітей раннього віку від 2-х до 3-х років, чотири дошкільні групи.Пріоритетні напрямки роботи дошкільного закладу: гуманітарний,фізкультурно- оздоровчий,художньо-естетичний. Садочок розташований в мальовничому куточку Голосіївського району м.Києва, поряд з Голосіївський парком . Педагоги цікаво реалізують завдання різнобічного розвитку дітей шляхом використання особистісно- орієнтованих технологій, інтегрованих методів навчання, індивідуального підходу до кожної дитини. В закладі дошкільної освіти організовано 3-х разове харчування. Медичне обслуговування здійснює старша медична сестра. Повноцінний різнобічний розвиток дітей забезпечують фахівці: вихователь- методист, практичний психолог,інструктор з фізкультури, музичний керівник,вихователі. Чекаємо на нашу зустріч в садочку!

Read More

Заклад дошкільної освіти № 402 (Голосіївський район) – (044)257-01-98

Заклад дошкільної освіти № 402 загального розвитку є яслами-садком із групами загального розвитку для дітей віком від одного до шести (семи) років. Проектна потужність закладу – 8 груп на 140 місць. Фактично функціонує 6 груп – 2 групи раннього віку та 4 групи для дітей дошкільного віку. Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровлені дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Пріоритетний напрямок роботи закладу дошкільної освіти – через провідну дільність дошкільника ігрову наблизити дитину до світу дорослих, моделювати їх поведінку, діяльність, систему взаємин з людьми, що їх оточують. ЗДО № 402 працює за п’ятиденним робочим тижнем, вихідні дні: субота, неділя та святкові дні. Щоденний графік роботи 12 годин (з 7.00 до 19.00) В групах раннього віку та дошкільних групах 3-х разове харчування. Додаткові платні послуги проводяться за бажання батьків. З дітьми працюють висококваліфіковані педагоги, музичний керівник, інструктор з фізкультури, старша медична сестра, яка проводить медичний супровід дітей.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 196 (Голосіївський район) – (044)250-84-50; (044)250-84-81

Заклад дошкільної освіти № 196 комбінованого типу належить до комунальної форми власності. Проектна потужність – 14 груп на 250 місць. На даний час у закладі функціонує 12 вікових груп: 2 групи для дітей 3-го року життя, 2 групи для дітей 4-го року життя, 2 групи для дітей 5-го року життя, 3 групи для дітей 6-го року життя, 1 різновікова інклюзивна група та 2 спеціальні групи для дітей з порушеннями мовлення. Заклад відвідує 278 дітей. Режим роботи закладу 12-годинний: з 07.00 до 19.00. Режим харчування в закладі 3-разовий для дітей груп загального розвитку, 4-разовий для дітей спеціальних груп. У заклад дошкільної освіти приймаються діти віком від 2-х до 6 років. В закладі працюють педагоги-фахівці: практичний психолог, інструктор з фізкультури, музичні керівники, керівники гуртків, тренер з футболу, вчителі-логопеди, соціальний педагог. Пріоритетним напрямом роботи закладу є гуманітарний напрям: в закладі організовується робота гуртка з вивчення іноземної (англійської) мови. Організовується робота гуртків з ЛЕГО-конструювання та футболу. Проводиться корекційно-розвиткова робота з дітьми спеціальних груп та дітьми з особливими освітніми потребами, в тому числі з інвалідністю.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 667 (Голосіївський район) – (044)250-05-80

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№ 667 для дітей віком від двох до шести (семи) років. В дошкільному навчальному закладі функціонує 11 груп з них: 3 групи для дітей раннього віку, 8 дошкільних груп. Режим роботи п’ятиденний, з 7:00 до 19:00. В закладі дошкільної освіти організоване 3-разове якісне, збалансоване харчування, за показаннями лікаря можлива організація дієтичного харчування. Пріоритетний напрямок роботи фізкультурно-оздоровчий. В дошкільному закладі є басейн, музична та спортивна зали. Завдання закладу – забезпечення гарантованого права дітей на якісну дошкільну освіту, створення безпечного середовища та особистісний розвиток у світлі вимог освітньої програми для дітей від 2- до 7 років “Дитина”. Педагоги реалізують завдання повноцінного, різнобічного розвитку дитини, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій, інтегрованих методів навчання, індивідуального підходу до кожної дитини. Повноцінний і різнобічний розвиток дітей здійснюють педагоги-фахівці: вихователі, музичні керівники, практичний психолог, інструктор з фізичного виховання та плавання.

Read More

Барвінок № НВК”Барвінок” (Голосіївський район) – (044) 522-23-37

Навчально – виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад ” “Барвінок” для дітей віком з двох до 10 років. Проектна потужність 14 груп, 260 дітей. Працюють 2 групи для дітей раннього віку, 8 дошкільних груп та 7 початкових класів з інклюзивним навчанням. Режим роботи – 12 годин, з 7.00 до 19.00. Ключовими завданнями є особистісно – зорієнтований навчально- виховний процес, формування творчих здібностей, емоційного інтелекту, використання регіональної парціальної програми “Я – киянин” Пріоритетний напрям в дошкільному підрозділі – художньо-естетичний. Найближчими цілями підвищення якості виховного, навчального процесів є участь в запровадженні нової програми в початковій школі “Початкова школа: освіта для життя”. Функціонують спортивна, музична зали, басейн. Організована гурткова робота для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 643 (Голосіївський район) – (044)525-74-13; (044)525-32-79

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 643 загального типу приймає дітей віком від двох до шести (семи) років. Проектна потужність 13 груп, 250 місць. Режим роботи п’ятиденний з 10,5 і 12 годинним перебуванням дітей: 4 групи – 10,5 годин ( 2 групи 8.00 – 18.30; 2 групи 7.30 – 18.00 ); 9 груп – 12.00 годин ( 7.00-19.00 ). Пріоритетний напрямок роботи – художньо-естетичний розвиток дітей шляхом залучення їх до образотворчого мистецтва, музики та співу. Працюють гуртки з образотворчого мистецтва. За бажанням батьків можуть надаватись додаткові освітні послуги з англійської мови. Організоване 3-х разове якісне харчування. В закладі освіти працює практичний психолог.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 725 (Голосіївський район) – (044)525-86-77

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №725 комбінованого типу для дітей віком від 2 до 6 (7) років. Проектна потужність закладу – 14 груп, 250 місць. Розрахункова потужність – 13 груп, 232 місця. Режим роботи закладу з 7.00 – 19.00, вихідні: субота, неділя, святкові дні. Працюють 2 групи для дітей раннього розвитку, 2 спеціальні групи для дітей з порушеннями мовлення (загальне, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення), 9 дошкільних груп загального розвитку. Харчування 3-х разове для груп загального розвитку і 4-х разове харчування для спеціальних груп. Пріорітетні напрямки роботи закладу – фізкультурно-оздоровчий і мовленнєвий розвиток. Всі групи працюють за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” відповідно до Базового компонента дошкільної освіти. Спеціальні (логопедичні) групи працюють додатково за програмами Ю.М.Рібцун. В закладі працюють спеціалісти: учителі-логопеди, практичний психолог, старша медична сестра, інструктор з фізкультури та музичні керівники. В закладі дошкільної освіти за бажанням батьків організовуються додаткові освітні послуги з хореографії, англійської мови.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 389 (Голосіївський район) – (044)527-99-43

Заклад дошкільної освіти №389 – ясла-садок для дітей віком від двох до шести(семи) років, загального типу. Проектна потужність 6 груп, 110 місць. Функціонує 2 групи для дітей раннього віку (від 2-х до 3-х років) та 4 групи для дітей дошкільного віку. Режим роботи 12 годинний (7.00-19.00 год.). Організовано 3-х разове раціональне харчування дітей. Заклад освіти знаходиться у мальовничому куточку неподалік Голосіївського лісу та Китаївських озер. Пріорітетним напрямком роботи є екологічне виховання, спрямоване на активне сприйняття дітьми таємниць природи, виховання любові та дбайливого ставлення до природного довкілля; національно-патріотичне виховання. Педагогічний колектив працює за освітньою програмою для дітей віком від 2 до 7 років “Дитина”. Проводиться гурткова робота по вивченню англійської мови. Дітьми опікуються компетентні, творчі педагоги, досвідчений медичний та технічний персонал. Радо чекаємо на вас.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 150 (Голосіївський район) – (044)250-84-53;

Заклад дошкільної освіти № 150 загального розвитку Проектна потужність 14 груп на 250 місць. Режим роботи закладу дошкільної освіти з 7.00 до 19.00, групи працюють за режимами 10,5, 12 годин. В закладі виховуються і здобувають дошкільну освіту діти від 1 року до 6 (7) років. Пріорітетними завданнями є: гуманізація навчально-виховної роботи, розвиток природних задатків, творчих здібностей; збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; соціальна адаптація дітей та готовності продовжувати освіту. Педагоги навчального закладу використовують в роботі з дітьми інноваційні технології, надбання спадщини В. Сухомлинського, М. Монтессорі. Реалізуються державні стандарти дошкільної освіти, колектив працює за комплексною освітньою програмою “Дитина”. Педагоги мають великий досвід роботи, високу фахову майстерність, власні педагогічні надбання. В групах загального розвитку організоване 3-х разове харчування.

Read More