Дошкільний заклад освіти № 654 (Солом’янський район) – 457-65-53; 457- 94 – 15

Дошкільний заклад освіти № 654 загального розвитку із спеціальними групами для дітей з особливими освітніми потребами (затримка психічного розвитку) . Режим роботи закладу 12 годин (групи 10,5 годин, та з 12 год режимом роботи). Прийом дітей здійснюється з двох років, за електронною чергою . Комплектування спецільних груп відбувається за направленням районного управління освіти при наявності висновку психолого-педико-педагогічної консультації. В закладі функціонують 12 груп.(з них 2 групи раннього віку, 2 спеціальні) Пріорітетний напрямок роботи – збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’язберігаючих технологій та здійснення корекційної роботи з дітьми із затримкою психічного розвитку. Організоване 3-разове збалансоване харчування згідно “Інтрукції з організації харчування дітей в дошкільних закладах” Працюють досвідчені вихователі, молоді спеціалісти, музичний керівник, інструктор з фізичної культури. Для забезпечення потреб дітей з особливими освітніми потребами працюють вчителі-дефектологи, вчитель-логопед. За бажанням батьків діти можуть отримувати додаткові освітні послуги.

Read More

Палітра № 480 (Солом’янський район) – (044)497-01-35;

Дошкільний навчальний заклад № 480 “Палітра” м.Києва – ясла-садок розрахований на 284 дитини. В закладі працює 12 груп: 3 групи для дітей раннього віку (одна група для дітей від 1 року та 6 місяців до 3 років та дві групи для дітей 2-3 роки) та 9 груп для дітей дошкільного віку. Пріоритетним напрямком роботи є відтворення інтелектуального, духовного потенціалу підростаючого покоління. Педагогічний колектив працює над проблемою “Соціалізація дошкільників шляхом гуманізації навчально-виховного процесу”. Робота ведеться за Базавою програмою виховання і навчання дітей “Дитина”. В закладі працює гурток хореографії. В ДНЗ працює 20 педагогів. З них вищу освіту мають 14 спеціалістів. Заклад працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 07.00 до 19.00. Дітям надається триразове харчування, в тому числі дієтичне (дієта – стіл № 5). В дошкільний заклад приймаються діти з 1 року 6 місяців. Для зарахування дитини в ДНЗ необхідно подати документи: медичні довідки (форма 086-1/о та форма 063/о, у разі відсутності щеплень – довідка ЛКК з висновком, що дитина може відвідувати дитячий заклад), свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія). Басейн не працює.

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 464 (Солом’янський район) – (044)2755111

Заклад дошкільної освіти № 464. Загального розвитку дітей раннього і дошкільного віку(з 2 до 6(7) років) комунальної власності Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації. Розташований в Солом’янському районі м. Києва вул. Солом’янська 35-а Тел..275 51 11 ,електронна адреса [email protected] Заклад дошкільної освіти побудовано в 1966 році. В 2014 році пройшов державну атестацію. Заклад розрахований на 12 груп, 220 дітей. В закладі дошкільної освіти працює 8 груп, 2 групи раннього віку (2-3років), та 6 груп для дітей дошкільного віку (3-6(7) років), кожна група має ігрове приміщення та спальні для відпочинку дітей. В садочку функціонують музична та спортивні зали, які обладнані всім необхідним для роботи з дітьми. На території закладу для кожної вікової групи обладнані ігрові майданчики з тіньовими навісами та пісочницями, малими спортивними формами. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Навчання здійснюється українською мовою. ЗДО № 464 забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовження навчання в школі. Навчально – виховну роботу з дітьми здійснюють 19 педагогів (1 вихователь-методист,1 практичний психолог,1 музичний керівник ,1 інструктор з фізкультури,15 вихователів). Заклад дошкільної освіти працює щоденно з 7:00 до 19:00,окрім суботи, неділі та святкових днів.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 650 (Солом’янський район) – (044)275-52-57;

Ласкаво просимо! Заклад дошкільної освіти № 650 “Берізка” (ясла-садок) міста Києва знаходиться у затишному мальовничому куточку Солом’янського району, неподалік від ландшафтного парку, в оточенні струнких білокорих берізок. Вже майже сорок років щодня привітно зустрічає своїх вихованців, виховує і навчає юних мешканців Солом’янки. Наш заклад загального розвитку, його потужність 110 місць. Режим роботи закладу з 07.00 до 19.00. Приймаємо дітей з двох років. В закладі 6 груп. Основний напрямок роботи: ранній інтелектуальний та комунікативно-мовленнєвий розвиток дитини. Пріоритетні напрямки: фізкультурно-оздоровчий та художньо-естетичний. Завдання закладу – створення комфортних умов для всебічного, гармонійного розвитку дитини, її особистісного становлення, творчої самореалізації, фізичного, розумового і духовного розвитку відповідно до задатків, нахилів, здібностей та індивідуальних потреб дитини; формування життєвої компетентності дошкільника; планомірна підготовка до шкільного навчання з урахуванням індивідуальних можливостей дитини. Ми працюємо за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Діти мають можливість отримувати на високому, якісному рівні педагогічні, психологічні та медичні послуги; різноманітне, збалансоване, здорове триразове харчування. У нашому дитячому садку працює згуртований колектив досвідчених, висококваліфікованих спеціалістів: десять вихователів, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізичної культури, старша медична сестра. Всі педагогічні працівники мають повну вищу фахову освіту. Разом з педагогами комфортні, безпечні та затишні умови для дошкільників створює професійний колектив технічного персоналу. Педагогічний колектив творчо працює над розробкою та реалізацією різноманітних науково-методичних тем, приймає участь в інноваційній діяльності. Протягом багатьох років заклад співпрацює з ФОП Корнієнко Ф.Я. з надання якісних додаткових освітніх послуг дошкільникам за бажанням батьків, а саме: англійська мова, ритміка. Маємо надію і надалі залишатися неповторними, самобутніми та оригінальними у втіленні своїх творчих ідей в практику роботи. Сподіваємося, що спільними зусиллями нашої держави, працівників освіти та батьків ми і надалі будемо створювати чарівний, цікавий та неповторний дитячий світ, де стають реальними мрії малюків, творчі злети педагогів, сподівання батьків.

Read More

СШДС Сяйво № НВК “Сяйво” (Солом’янський район) – (044)457-66-06

Спеціалізована школа – дитячий садок І ступеня ” Сяйво” з поглибленим вивченням іноземної мови – це комунальний заклад, який підпорядковується управлінню освіти Солом´янської районної в м.Києві державній адміністрації. Потужність закладу – 225 місць. Садок приймає дітей з 2 років. Робота колективу навчального закладу спрямована на формування всебічно розвиненої, духовно збагаченої особистості та вровадження здоров´язберігаючих технологій в навчально – виховний процес. В СШДС “Сяйво” 3-разове якісне, збалансоване харчування. Враховуються медичні показники та побажання батьків щодо харчування дітей. 3 рази на рік для дітей проводиться профілактично – оздоровчий комплекс, який включає аромотерапію, кисневі коктейлі, вітамінізацію та фіточаї. Все це проводиться по показанням лікаря та під наглядом старшої медичної сестри СШДС “Сяйво”. Спеціалізована ШДС І ступеня “Сяйво” співпрацює з школою – ліцеєм “Обдаровання”, який надає дітям додаткові освітні послуги за бажанням батьків. Діти з 2-річного віку в ігровій формі вивчають англійську мову, рідну мову, математику, відвідують заняття з хореографії. Діти старшого дошкільного віку додатково вивчають німецьку мову, відвідують заняття з комп”ютерної грамоти. У закладі функціонує басейн. З урахуванням медичних показників, інструктор з фізкультури проводить заняття на профілакторах Євмінова. Працює практичний психолог, хореограф.

Read More

№ 716 (Солом’янський район) – (044)406-90-23; 406-98-02;406-96-20

Дошкільний навчальний заклад №716, вул. Новопольова 97, розрахован на 150 місць: 30 місць для дітей ясельного віку, 120 – дошкільного віку. Приймаються діти з двох років. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00 В ДНЗ № 716 3-х разове якісне, збалансоване харчування. Основний напрямок роботи: Ранній інтелектуальний розвиток дитини. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей. В закладі працює практичний психолог.

Read More

ДНЗ № 686 (Солом’янський район) – (044) 497-40-68

Заклад дошкільної освіти №686 комунальної форми власності, потужність – 14 груп. Приоритетним напрямком роботи є використання інноваційних педагогічних технологій для виховання креативної і здорової особистості дитини дошкільного віку в системі фізкультурно-оздоровчої роботи. Гурткова робота здійснюється за напрямками : хореографія, корекція мовлення, ЛФК. Додаткові освітні послуги ліцею”Обдаровання” : математика з елементами логіки, рідна мова, образотворча діяльнісь( ліплення, аплікація, малювання), англійська мова. Режим роботи: 7.00 -19.00. Харчування 3-х разове. Прийом дітей здійснюється з 2-х років. Методичною проблемою педагогічного колективу є «Проектна діяльність як один із методів розвитку пізнавальних навичок дітей, умінь самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі, розвивати критичне і творче мислення».

Read More

“Яблунька” № 460 (Солом’янський район) – (044)249-46-89;

ЗДО № 460 -ясла -садок. Спеціальний для дітей з порушеннями опорно – рухового апарату. Адреса: м. Київ 186, вул. Соціалістична 5; Телефон: 249-46-89, 249-46-90 Режим роботи закладу: 7.30 – 18.00 ; чергова група – до 19.30. Приймаються діти з двох років.В закладі 8 груп. Основний напрямок роботи: лікувально-корекційна робота з дітьми з порушеннями опорно-рухового апарату. Працюємо за програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку «Дитина». Корекційно – лікувальні технології в ЗДО № 460: Рухотерапія:• Лікувальна фізкультура ;Заняття фізичною культурою; Заняття на тренажерах; Лікувальні співи; Тілесно – орієнтовані методики ( робота практичного психолога) Психо – фізична релаксація Фізіотерапія. Електростимуляція мязів; Магнітолазерна терапія; Масаж (Мануальний, апаратний) Загальнозміцнююча терапія: електрофорез; Самомасаж; Вітамінотерапія; Фітотерапія; Синглентно – киснева терапія; Апітерапія; Аромотерапія; Іонотерапія Працівники закладу сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини завдяки відповідних умов: великі (40кв.м.) групові та спальні кімнати, спортивні, музичні зали ( по 2шт.);тренажерна зала, кабінети ЛФК, логопедичний, практичного психолога, масажний, і т.д. Педагоги (17чол), спеціалісти – 6 , медперсонал ( 10 чол) під керівництвом лікаря ЛФК ,проводять систематичну, різнопланову лікувально-корекційну роботу з дітьми, з порушеннями опорно-рухового апарату. основою якої є ортопедичний режим. Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти №460 спеціального типу для дітей з порушеннями опорно рухового апарату додатково подається висновок Солом,янської районної психолого-медико-педагогічної консультації на наявність у дитини порушень опорно-рухового апарату, та направлення Солом,янського управління освіти, з чітко визначеним терміном перебування дитини в ЗДО №460

Read More

Заклад дошкільної освіти № 648 (Солом’янський район) – (044)248-39-18

Заклад дошкільної освіти № 648, побудований у 1978 році. Тип закладу – ясла – садок. Потужність: проектна – 6 груп, 110 дітей; розрахункова – 6 груп, 115 дітей. Режим роботи: з 07:00 до 19:00, вихідні: субота, неділя, святкові. Приймаються діти віком з двох років. Пріоритетні напрямки роботи: художньо-естетичний, фізкультурно-оздоровчий. Харчування триразове, якісне, збалансоване. Задання закладу: створення умов для різнобічного розвитку індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, змістовного і цікавого виховання і навчання, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб. Педагогічний колектив закладу націлений на: створення доброзичливого мікроклімату між дорослими і дітьми; збереження і зміцнення здоров’я дітей; розвиток творчості і фантазії у дітей, працівників і батьків; успіх кожного учасника навчально-виховного процесу.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 623 (Солом’янський район) – (044)2758000

Заклад дошкільної освіти № 623- ясла- садок, загального розвитку, комунальної форми власності. Потужність – 110 місць Свою історію садочок веде з 20 лютого 1973 року, коли колективу вручили символічний ключ від новобудови, який і сьогодні зберігається в закладі. І сьогодні, як і завжди , з малюками працюють чутливі, кваліфіковані, досвідчені педагоги , які створюють для малят найкращі умови; педагоги, які здійснюють освітньо-виховний процес на високому рівні з бажанням, щоб саме до нашого садочка приводили батьки своїх дітей. Основними досягненнями, якими ми дуже пишаємось, є вміння усіх членів колективу встановлювати щирі, довірливі взаємини з батьками, що сприяє покращенню виховного процесу та допомагає встановлювати прихільність та довіру малюків, добирати ключик до душі кожного вихованця. “Є якості душі, без яких людина не може стати справжнім вихователем, і серед цих якостей на першому місці- вміння проникнути в душевний світ дитини” – В.О. Сухомлинський. Саме такі якості притаманні педагогам нашого закладу. З дітьми працюють: 8 вихователів, музичний керівник, практичний психолог, вихователь-методист, інструктор з фізичного виховання. В закладі організоване триразове харчування. Прийом дітей проводиться з дворічного віку. За бажанням батьків, додатково дітям можуть надаватись додаткові освітні платні послуги.

Read More