Заклад дошкільної освіти № 746 (Деснянський район) – (044)515-95-92

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 746 загального типу. Проектна потужність 250 місць . Пріоритетний напрямок роботи – краєзнавчий розвиток дошкільників. За потреби надаються додаткові освітні послуги: англійська мова, хореографія, талановиті рученята. Організоване 3 -разове якісне харчування. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Прийом дітей проводиться з 1,6 року.

Read More

Любисток № 776 (Деснянський район) – (044)530-42-91;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 776 комбінованого типу Деснянського району міста Києва Адреса: 02097, м. Київ 097, вул. Ліськівська 8 А Телефон: (044) 530-42-91. Заклад дошкільної освіти розрахований на 14 груп, 260 місць. У ЗДО функціонують групи: загального розвитку та спеціальні групи для дітей з порушенням мовлення (логопедичні групи). Пріоритетний напрямок роботи: виховання дітей на традиціях та звичаях українського народу. Режим роботи закладу: з 7.00 до 19.00 В закладі дошкільної освіти 3-х разове якісне, збалансоване харчування. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводиться з 2 років. В закладі дошкільної освіти створені всі умови для всебічного розвитку дітей, саморозвитку та самореалізації, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до людей, до світу природи, культури та до самих себе.

Read More

Едельвейс № 15 (Деснянський район) – (044)530-25-00;

ДНЗ (ясла-садок) № 15 “Едельвейс”, загального типу розвитку, розрахований проектною потужністю на 260 дітей дошкільного віку. Режим роботи закладу з 07:00 до 19:00 щоденно крім вихідних та святкових днів. Діти в дошкільний заклад приймаються з двох річного віку та отримують трьох разове харчування. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Увага педагогів зосереджена на особистісно-орієнтованому підході до кожної дитини, забезпеченню всебічного розвитку, відповідно до її здібностей, задатків, індивідувальних, фізичних, психологічних потреб. Пріорітетні напрямки роботи в ДНЗ: “Формування комунікативно-мовленнєвої активності та пізнавальних здібностей засобами словотворення, теорії розвитку винахідницьких завдань, залучення до різних видів театральної діяльності”, “Активізація логіко-математичної компетентності дошкільників”, “Розвиток творчих здібностей в образотворчій діяльності”. В дошкільному закладі для всебічного розвитку дитини дошкільного віку облаштовано театральну студію, мистецький центр, міні музей “Народознавства”, приміщення для занять хореографією. За запитом та бажанням батьків надаються додаткові освітні послуги.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 770 (Деснянський район) – (044)5301244

Тип закладу – ясла-садок. Потужність – 260 дітей. Пріоритетний напрямок роботи – пізнавальний та художньо-естетичний розвиток дошкільника. Режим роботи садочка з 7.00 до 19.00. Харчування у садочку 3 рази в день. У дошкільному закладі є басейн, музична та спортивна зала, тематичні кімнати “Зелений вогник”, “Планетарій”, “Шахова школа”, “Студія мистецтв”, “Театр”, “Ігротека”, Світлиця” , “LEGO”. Є спеціалісти- музичний керівник, інструктор з фізкультури, інструктор з плавання. Прийом дітей з 2 -х років.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 771 (Деснянський район) – (044)5475537

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 771 Деснянського району міста Києва, загального типу, розташований за адресою: 02222, місто Київ, вулиця Оноре де Бальзака 52-Б, телефон 547-55-37. Проектна потужність закладу – 250 місць. В закладі 13 вікових груп. Пріоритетний напрямок роботи закладу – художньо-естетичний. Заклад працює з 7.00 до 19.00. До закладу приймаються діти з 2-х років. Харчування 3-х разове, збалансоване. В закладі дошкільної освіти (ясла-садок) працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою, є спортивна зала, музична зала, кабінет практичного психолога.

Read More

Заклад дошкільної освіти Паросток № 768 (Деснянський район) – (044)515-26-40

Дошкільний заклад ( ясла- садок) № 768, потужність –( ліцензійний обсяг-250 осіб) , пріоритетний напрямок роботи : оздоровчо фізичний та естетичний розвиток , режим роботи : з 7.00 до 19.00,одна довготривала , різновікова група . харчувавння 3-х разове загального типу , 1 група довготривала – 4 -х разове. Прийом дітей в ДНЗ від 1 року

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 812 (Деснянський район) – (044)530-15-06

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 812. Загального типу розвитку. Проектна потужність 14 груп, 250 місць. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється з 2 років. У закладі функціонують такі вікові групи: • групи для дітей раннього віку (або для дітей 3-го року життя) – 4; • молодші групи – 3; • середні групи – 3; • старші групи – 3; Режим роботи: 5-ти денний. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 812 є комунальною організацією, форма фінансування – бюджет. Організація харчування дітей здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України №298/227 від 17.04.2006 року, постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та інших нормативно-правових документів, що регламентують це питання. Виховання та навчання дітей здійснюють педагоги, які мають дошкільну педагогічну освіту:  завідувач;  вихователь-методист;  музичний керівник;  вихователі дошкільних груп;  інструктор з фізичного виховання;  практичний психолог Пріорітетний напрямок роботи – художньо-естетичний.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 767 (Деснянський район) – (044)515-38-86

Заклад був відкритий у 1986 році. Проектна потужність 14 груп – 250 місць. Функціонує 11 вікових груп – 262 дітей, з них: 5 груп – загального розвитку і 6 груп – санаторних з 10.5, 12, 24-годинним перебуванням дітей; організоване 3-х,4-х разове та дієтичне (стіл дієта №5) харчування; група для дітей 2-го року життя; санаторні групи для дітей з хронічними хворобами органів травлення. З 2011 року функціонують групи з інклюзивним навчанням. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Додаткові освітні платні послуги (за бажанням батьків) з англійської мови, логопедії, ейдетики надаються у другу половину дня.

Read More

СЗДО(ясла-садок) № 755 (Деснянський район) – (044)515-95-62

Заклад дошкільної освіти № 755 заснований в 1985 році, як спеціальний заклад для дітей з порушеннями зору функціонує з 1997 року. В закладі працює 12 спеціальних груп (1 група – раннього віку, 11 – дошкільного) в яких навчаються, виховуються та лікуються діти з амбліопією і косоокістю, гіперметропією, міопією, астигматизмом та іншими порушеннями зору. Зарахування до закладу проводиться рішенням РПМПК за направленням лікаря офтальмолога. Ефективність роботи закладу визначається тим, що в ньому поєднується тривала комплексна інтенсивна лікувально-відновлювальна робота з корекційно-педагогічними заходами в умовах звичайного режиму життя дитини-дошкільника. Режим роботи закладу п’ятиденний, з 8.00 до 18.00. За запитом батьків організовано чергову групу з режимом роботи з 7.00 до 22.00. Колектив ефективно здійснює комплексний підхід до цілеспрямо- ваного навчання та всебічного розвитку дошкільників на основі врахування психічних особливостей кожної дитини. Спеціалісти закладу працюють у трьох основних напрямках: організаційно-педагогічна, лікувально-відновлювальна та корекційно-виховна робота. В опосередкованому розвитку зорових функцій провідна роль належить тифлопедагогу. Корекційна робота з дітьми направлена на відтворення та розвиток пізнавальних можливостей зорового аналізатора, дає змогу відтворити первинно порушені зорові функції, попереджує виникнення вторинних відхилень, формує у дітей з порушеннями зору компенсаторні способи сприйняття і таким чином готує базу для успішного навчання в школі. Лікувально-відновлювальна робота, метою якої є розвиток та збереження залишкового зору у дітей здійснюється медичними працівниками (лікарем-офтальмологом та медсестрами-ортоптистками). Діти з патологією зору в дошкільному віці не завжди вміють чути власну мову і мову оточуючих. Для компенсації зору виникає гостра потреба у досконалості слухового сприйняття. Тому на першому та наступних етапах проводимо логопедичну роботу по розвитку слухової та мовної уваги. Логопедичні заняття з дітьми проводяться диференційовано, з урахуванням стану зору дітей, мовлення, способів сприйняття та індивідуальних особливостей. Враховуючи специфіку роботи, заняття значний час проводиться індивідуально. В садочку працюють два досвідчених логопеди та практичний психолог. Необхідною умовою успіху у фізичному вихованні дітей із зоровою патологією є корекційно-компенсаторна його спрямованість, а саме: індивідуальний підхід (дозування фізичного навантаження відповідно до віку дітей, оптимальне визначення обсягу фізичного навантаження з урахуванням характеру та ступеня порушення зорової системи. В дошкільному закладі ефективно працюють гурток англійської мови та хореографії.

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 534 (Деснянський район) – (044)519-88-21;

Дошкільний навчальний заклад (ясла -садок) № 534, загального розвитку, потужність закладу – 220 місць, фізкультурно – оздоровчий напрямок, режим роботи закладу – (7.00 – 19.00) Діти зараховуються до закладу з 2-ох років.

Read More