Заклад дошкільної освіти № 112 (Шевченківський район) – (044) 456 00 41;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 112 загального типу, проектна потужність 6 груп, 110 дітей. Діяльність Дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем, з 7.00 до 19.00. Встановлено триразове харчування. В Дошкільному закладі працюють: психолог, музичний керівник, інструктор фізкультури. Дітей приймають з 2-х років. В дошкільному закладі є додаткові освітні послуги, які надає ПП “Підготовча школа “ЛЕЛЕКА”

Read More

Заклад дошкільної освіти № 645 (Шевченківський район) – (044)236-02-92;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №645 – загального типу розвитку. Потужність – 6груп, 110 місць. Пріорітетний напрямок роботи – художньо-естетичний. Режим роботи – п’ятиденний робочий тиждень протягом року. Вихідні дні : субота, неділя, святкові дні. Харчування – трьох разове збалансоване харчування. До штату дошкільного закладу входять : вихователі, помічники вихователя, музичний керівник, інструктор з фізкультури, медична сестра та інші. Прийом дитини до ЗДО здійснюється з двох річного віку. Заклад надає додаткові освітні послуги: хореографія, англійська мова, шахи, радість творчості.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 419 (Шевченківський район) – (044)400-31-65

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 419 Шевченківського району м. Києва, потужність 210 місць,фізкультурно – оздоровчий напрямок роботи, режим роботи з 8:00 до 18.30, чергова група з 7:00 до 19:00, харчування 4 -ри разове, спеціалісти: завідувач, вихователь – методист, вихователі, інструктор з фізичного виховання, інструктор з плавання, музичний керівник, практичний психолог,лікар – отоларинголог, старша медична сестра, фізіотерапевтична медсестра, медсестра масажу, прийом дітей проводиться з 2 річного віку.

Read More

Заклад дошкільної освіти(ясла-садок) № 169 (Шевченківський район) – (044)236-69-63

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 169 загального типу. Потужність – 220 місць. Пріоритетний напрямок роботи – родинне виховання. Режим роботи – 12 годин (з 7.00 до 19.00) . Триразове харчування. Прийом до ДНЗ проводиться з 2-х років. Додаткові освітні послуги: англійська мова та хореографія.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 647 (Шевченківський район) – (044)400-73-48

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №647 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ м. КИЄВА Місцезнаходження Дошкільного закладу: 03190, м. Київ, вул. Безручка Марка, 25-а. Режим роботи закладу 10,5 годин, функціонує чергова група з 7:00 до19:00 Приміщення Дошкільного закладу розраховано на 6 групи, 115 місць (за проектом). Пріоритетний аспект роботи безпека життєдіяльності дитини; збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; У Дошкільному закладі функціонують шість груп загального розвитку з денним режимом перебування. З 2018-2019 навчального року організована гурткова робота з логіко-математичного розвитку та дослідницької діяльності. У відповідності до потреб батьків може організовуватися робота груп з короткотривалим (до 4 годин) перебуванням дітей. Триразовий режим харчування. Прийом дітей проводиться з двох років. Додаткових освітніх послуг немає.

Read More

спеціальний навчально-виховний комплекс № СНВК “Пізнайко” (Шевченківський район) – (044)483-64-96;

Спеціальний навчально-виховний комплекс “Пізнайко” Шевчекнківського раойну м. Києва. Потужність: 13 груп 135 місць. В установі функціонують: 9 груп дошкільного віку (діти з 2-х років) ; 4 класи початкової школи (1-4 класи) Режим роботи установити з 8:00 до 18:00 Працюють цілодобова та чергова групи. Списочний склад дітей не перевищує: – в дошкільних групах 10 осіб – в класах 12 осіб. Приймаються діти з двох років, на підставі витягу районної психолого-медико-педагогічної консультації та направлення районного управління освіти. Основний напрямок роботи: Всебічний розвиток дитини з патологією зору, адаптація до навколишнього середовища, соціальна інтеграція, шляхом лікувально-відновлювальної роботи та стабілізації її психофізіологічного розвитку. В СНВК “Пізнайко” 4-разове якісне, збалансоване харчування. В оздоровчій, літній період 5-разове. Навчально-виховний та лікувальний процес забезпечується висококваліфікованими спеціалістами: – вихователями – вчителями – вчителями –тифлопедагогами – вчителями – -логопедами – практичними психологам – соціальними педагогами – музичними керівниками -інструктором з фізичного виховання та ЛФК – вчителем музики – лікарем-офтальмологом. Заклад забезпечує безкоштовне апаратне лікування під постійним контролем лікаря – офтальмолога та медичних сестер оптометристок в сучасно обладнаному кабінеті охорони зору.​Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 346 (Шевченківський район) – 400-32-25

Заклад дошкільної освіти№ 346 Шевченківського району м. Києва розрахований на 6 груп, потужність – 115 місць. Пріоритетними напрямками роботи є збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом року. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Режим роботи: 5 груп – з 08.00 до 18.30, 1 група-з 07.00 до 19.00 . У закладі встановлено 3-ох разове харчування. Прийом дітей проводиться з 2-ох років. Додаткові послуги відсутні

Read More

Заклад дошкільної освіти № 388 (Шевченківський район) – (044) 400 – 51 – 77

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) компенсуючого типу (санаторний) № 388 Шевченківського району м.Києва – це маленький всесвіт, який вміщує в собі цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами. Кожна дитина в садочку може знайти себе, збагатити свій життєвий досвід, навчитися пізнавати невідоме, непізнане та самоствердитися. Юридична адреса дошкільного навчального закладу: м.Київ, вул..Данила Щербаківського 51 б. Садочок компенсуючого типу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу. Нажаль в Україні зростає кількість тубінфікованих дітей, і саме ці діти за направленням лікаря-фтизіатра можуть оздоровлюватися і навчатися в нашому закладі. Діти садочка забезпечені якісним чотирьох разовим харчуванням, згідно діючим інструкціям і правовим актам про порядок організації харчування дітей у дошкільних закладах. Працює 7 груп: 1 група для дітей раннього віку та 6 груп для дітей садового віку. Режим роботи: з 7:00 – 19:00 , для зручності батьків функціонує група з цілодобовим перебуванням малятсадового віку. Вся робота дитячого садка розкривається через педагогічну роботу колективу. В закладі працюють:  інструктор з фізкультури;  практичний психолог;  музичний керівник;  14 вихователів компетентних, веселих та творчих. В серці кожної дитини звучить своя струна. Відшукати цю струну і дати можливість їй зазвучати – це і є покликання педагогічного колективу. Кожний працівник садка – творець . Він день за днем дбає про затишок, чистоту та добробут у дитячому садку. Щодня, віддаючи силу душі та розуму, він створює казковий «замок дитинства», в якому звучить мелодія люблячих сердець. Наш садок – місце, де не тільки люблять дитину, але і вміють це робити, де виховання і навчання відбувається на належному рівні, головне завдання – розкриття природних нахилів, здібностей, обдарованості дітей. Багато уваги приділяється фантазуванню, розвитку нестандартного бачення світу, творчому вирішенню задач, розвитку пам’яті, уваги, моральних якостей. Краще дитині буде там, де її справді чекають і де роблять все для неї. Там, де всі працівники можуть дати свої знання, виховання і допомогу, бути постійно поруч з дитиною, у тісному контакті з нею.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючий (санаторний) № 77 (Шевченківський район) – (044)486-74-33;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)компенсуючого тиру (санаторний)№ 77Шевченківського району м.Києва знаходиться за адресою вул.Дмитрівська,68 телефон: 486-74-33 санаторний, для дітей з захворюванням органів травлення,розрахований на 6 груп 110 дітей. Зарахування дітей проводиться згідно висновку лікарсько – консультативної комісії та направлення управління освіти. Працює за Освітньою программою для дітей від 2-х до 7-ми років”Дитина”,відподно до Базового компоненту дошкільної освіти. Основним напрямом роботи є художньо – естетичний .Основні завдання закладу: -Продовжити роботу з формування комунікативно- мовленнєвої компетентності дітей молодшого та середнього дошкільного віку. -Сприяти налагодженнютісної взаємодії з родинами щодо надання якісної дошкільної освіти. -Продовжувати створювати умови для формування основ здорового способу життя. Режим роботи дошкільного закладу- 12 годин .3 групи працюють з 7:30-19:30; 3 групи працюють з 8:00 до 20:00 годин.Приймаються діти з 2-х років .В закладі 6 вікових груп: 1 група ранньго віку(2-3 роки); 2групи молодшого віку (3-4 роки); 1 група середнього віку (4-5 років); 1група старшого віку (5-6 років);1 група -різновікова. Харчування в дошкільному закладі 5-ти разове,дієтичне,збалансоване. Освітній процес забезпечують:вихователь-методист, вихователі, практичний психолог,соціальний педагог,музичний керівник,інструктор з фізкультури. В другій половині дня в навчальному закладі надає додаткові освітні послуги ПШ “Лелека”.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 159 (Шевченківський район) – (044)440-55-55;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №159. Розрахований на 220 місць. Приймає дітейз 2-х років. У закладі функціонує: 8 вікових груп, з них груп раннього віку – 1, груп дошкільного віку – 4, логопедичні різновікові групи Загальний Недорозвиток Мовлення -2, спеціальна різновікова група Затримка Психічного Розвитку – 1. Дошкільний навчальний заклад працює за 12 год (10,5 год ) режимом роботи. Адміністрацією та педагогічним колективом створені належні умови для всебічного та повноцінного розвитку дітей. Методичне керівництво освітнім процесом здійснює вихователь-методист Стрілецька Лариса Леонтіївна та кваліфікований творчий колектив педагогів: інструктор з фізичної культури Дяченко Любов Миколаївна, психолог Гуменюк Юлія Миколаївна, дефектолог Вакуленко Ольга Сергіївна, логопеди – Радняна Олена Миколаївна, Дмитренко Наталія Миколаївна, музичний керівник – Івакіна Тамара Борисівна. Керівник гуртка Базір Ірина Вікторівна. Вихователі : Пухно Людмила Євгенівна, Богатирьова Юлія Миколаївна, Марченко Наталія Віталіївна, Лагода Наталія Віталіївна, Городецька Надія Миколаївна, Соломонюк Юлія Віталіївна, Фільова Олена Вікторівна, Гавриленко Юлія Віталіївна, Скачко Тетяна Віталіївна, Баран Анна Петрівна, Можаровська Наталія Олександрівна, Чернишенко Юлія Олександрівна. Орендує одне приміщення на 12кв м “Джерело”, яке надає додаткові освітні послуги гуртка з англійської мови. Колектив дошкільного закладу зорієнтований на рішення таких пріоритетних завдань: – збереження та зміцнення фізичного здоров’я малюків, формування в них позитивного та дбайливого ставлення до свого здоров’я; – формування морально-етичних якостей особистості шляхом використання спадщини В. О. Сухомлинського; – розвиток пізнавальних психічних процесів, як засобу розумового та творчого розвитку дитини; – художньо-естетичний розвиток дошкільників засобами образотворчої діяльності; – підвищення якості педагогічних впливів на формування результативності та просвітницької роботи з батьками шляхом впровадження інтерактивних форм.

Read More