Заклад дошкільної освіти № 104 (Подільський район) – (044)434-94-83;

Заклад дошкільної освіти №104 Управління освіти Подільської районної в м. Києві державної адміністрації, загального розвитку. Проектна потужність -150 місць, розрахункова потужність – 75 місць. Приймаються діти з двох років. В закладі 8 груп. Основні напрямки роботи: Розвивально-пізнавальний та природничо-екологічний. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за “Освітньою програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку «Дитина». Режим роботи – 12 годинний, з 7:00 до 19:00. В ЗДО № 104 3-разове якісне, збалансоване харчування. В закладі є басейн. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 112 (Шевченківський район) – (044) 456 00 41;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 112 загального типу, проектна потужність 6 груп, 110 дітей. Діяльність Дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем, з 7.00 до 19.00. Встановлено триразове харчування. В Дошкільному закладі працюють: психолог, музичний керівник, інструктор фізкультури. Дітей приймають з 2-х років. В дошкільному закладі є додаткові освітні послуги, які надає ПП “Підготовча школа “ЛЕЛЕКА”

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № Монтессорі сад (Дарницький район) – (044)572-48-74

ТИМЧАСОВО, НА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ, ЗАКЛАД ЗАКРИТИЙ НА ПРИЙОМ! Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Монтессорі-сад” Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність -14 груп, 260 місць. Режим роботи закладу п’ятиденний: з 7.00 до 19.00. Приймаються діти віком з 1,5 до 6 (7) років. Дошкільний навчальний заклад забезпечує триразове якісне, збалансоване харчування дітей. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів; свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дошкільний навчальний заклад працює за освітньою програмою «Дитина» із застосуванням елементів методик раннього розвитку та елементів педагогічної системи М. Монтессорі. У дитячому садку працюють гуртки з таеквондо, англійської мови, логіки. Функціонує басейн. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, практичний психолог, інструктори з фізичної культури, плавання, вчителі англійської мови, музичні керівники. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дітей дошкільного віку, враховуючи їхні почуття, свободу, волю, інтелект, застосовуючи особистісно-орієнтовані технології та інтегровані методи навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Дивосвіт № 179 (Святошинський район)

Розташований за адресою: 03146, м. Київ, вул. Якуба Коласа, 19-А. Проектна потужність закладу 12 груп – 220 дітей. Директор закладу дошкільної освіти Лізунова Оксана Геннадіївна. Основними завданнями діяльності закладу дошкільної освіти є: • задовольняти потреби громадян в здобутті дітьми дошкільної освіти; • формувати у дітей здоровий спосіб життя (фізичний, психічний, духовний, соціальний); • створювати сприятливі умови для виховання, навчання, збереження і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку; • розвивати творчі здібності та інтереси дітей засобами образотворчого та музичного мистецтва; • виховувати у дітей почуття любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля. Заклад дошкльної освіти № 179 будує свою методичну роботу на основі рекомендацій Базового компонента дошкільної освіти, діючою програмою розвитку дітей від 2-х до 7-ми років «Дитина» та програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». В закладі дошкільної освіти працюють: практичний психолог, логопед, інструктор з фізкультури, музичний керівник. Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти становить єдину команду, життєві орієнтири якої спрямовані на плекання майбутнього покоління країни.

Read More

Навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальнпий заклад” № НВК “Інтел”(761) (Святошинський район) – (044)407-60-01

Навчально -виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад “Інтел” знаходиться в Святошинському районі м.Києва за адресою вулиця академіка Кіпріанова, 4 -А.Тип закладу-загального розвитку,потужність-250 дітей.Режим роботи закладу освіти з 7 години ранку до 19 години (12 годин). В закладі є спортзал та музична зала. Колектив НВК “Інтел” забезпечує оптимальні умови для виховання та навчання дітей віком від 2 до 10 років. В дошкільних групах та класах початкової школи проводиться апробація курсу “Культура добросусідства”. В закладі освіти організовано гаряче харчування: -для дітей від 2 до 6 -трьохразове.За бажанням батьків в ІІ половину дня надаються додаткові освітні послуги( англ.мова,англійськаї мова,образотворче мистецтво,хореографія,вокал).

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 (Дарницький район) – (044)566 22 71

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність – 12 груп, 220 місць. Основний напрям роботи: пізнавальний розвиток дитини. Проводиться гурткова робота із сіном (виготовлення іграшок). Надаються наступні додаткові освітні послуги з: хореографії, англійської мови, гармонійного розвитку.Завдання закладу – створення комфортних умов для перебування та розвитку кожної дитини. Дитячий садок працює за програмою виховання і навчання розвитку дітей дшкільного віку “Дитина”. Організовно 3-разове якісне, збалансоване харчування. У навчальному закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник. Педагоги сприяють повноцінному й всебічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання; реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Палітра № 480 (Солом’янський район) – (044)497-01-35;

Дошкільний навчальний заклад № 480 “Палітра” м.Києва – ясла-садок розрахований на 284 дитини. В закладі працює 12 груп: 3 групи для дітей раннього віку (одна група для дітей від 1 року та 6 місяців до 3 років та дві групи для дітей 2-3 роки) та 9 груп для дітей дошкільного віку. Пріоритетним напрямком роботи є відтворення інтелектуального, духовного потенціалу підростаючого покоління. Педагогічний колектив працює над проблемою “Соціалізація дошкільників шляхом гуманізації навчально-виховного процесу”. Робота ведеться за Базавою програмою виховання і навчання дітей “Дитина”. В закладі працює гурток хореографії. В ДНЗ працює 20 педагогів. З них вищу освіту мають 14 спеціалістів. Заклад працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 07.00 до 19.00. Дітям надається триразове харчування, в тому числі дієтичне (дієта – стіл № 5). В дошкільний заклад приймаються діти з 1 року 6 місяців. Для зарахування дитини в ДНЗ необхідно подати документи: медичні довідки (форма 086-1/о та форма 063/о, у разі відсутності щеплень – довідка ЛКК з висновком, що дитина може відвідувати дитячий заклад), свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія). Басейн не працює.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 645 (Шевченківський район) – (044)236-02-92;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №645 – загального типу розвитку. Потужність – 6груп, 110 місць. Пріорітетний напрямок роботи – художньо-естетичний. Режим роботи – п’ятиденний робочий тиждень протягом року. Вихідні дні : субота, неділя, святкові дні. Харчування – трьох разове збалансоване харчування. До штату дошкільного закладу входять : вихователі, помічники вихователя, музичний керівник, інструктор з фізкультури, медична сестра та інші. Прийом дитини до ЗДО здійснюється з двох річного віку. Заклад надає додаткові освітні послуги: хореографія, англійська мова, шахи, радість творчості.

Read More

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 (Дарницький район) – (044)563-87-66;

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 Дарницького району м.Києва загального розвитку. Знаходить за адресою: м. Київ, вул. Тростянецька, 8-Г, тел. 563-87-66. Дошкільний навчальний заклад побудований за типовим проектом, яким передбачено 14 вікових груп, 250 місць. Садок працює з 7:00 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні. Приймаються діти з 2-х до 6-ти (7-ми) років. Заклад укомплектований педагогічним та технічним персоналом. Педагогічний колектив працює за напрямами: збереження і зміцненення здоров’я дітей, їх всебічний гармонійний розвиток.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 486 (Подільський район) – (044)4436618;

Заклад дошкільної освіти № 486, загального типу. Адреса: місто Київ 04136, вул.Маршала Гречка 20 д, телефон: 443-66-18, в закладі 11 груп, 4 – раннього віку, 7 – дошкільного віку. Режим роботи закладу : 7.00 – 19.00, приймаються діти з двох років, три разове харчування. Працюємо за програмою “Дитина”, проводимо апробацію соціально-економічної програми для дітей від 3 до 6 років “Афлатот”. В садочку створенні відповідні умови для фізичного та психічного розвитку дітей, виховання і навчання відбувається на належному рівні. Головне завдання – розкриття природних нахилів, здібностей, обдарованості дітей. Багато уваги приділяється фантазуванню, розвитку нестандартного бачення світу, творчому вирішенню задач, розвитку пам’яті, уваги. Робота колективу направлена на виконання законодавчо-нормативних документів таких, як : Закон України „Про дошкільну освіту”, Положення “Про дошкільний навчальний заклад”, Конвенції прав дитини, Статуту ЗДО, Колективного договору, правил внутрішнього розпорядку, Інструкції “З організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах”, “Санітарного регламенту” та інших інструкцій, пов’язаних з охороною життя і здоров’я як дітей, так і працівників закладу.

Read More