Заклад дошкільної освіти № 285 (Голосіївський район) – (044)526-60-47

Заклад дошкільної освіти (садок) комбінованого типу із групами загального розвитку, санаторною для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, інклюзивною групою і спеціальними групами (з загальним недорозвиненням мовлення, фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення, затримкою психічного розвитку). Працює відповідно до нормативно-правових документів. Режим роботи закладу: понеділок-п’ятниця з 7:00 до 19:00 В заклад дошкільної освіти приймаються діти з 3 до 6 (7) років. В ЗДО 3-разове, (4-разове для санаторних та спеціальних груп) якісне, збалансоване харчування. В закладі працюють кваліфіковані педагоги: (26 вихователів, 2 інструктори з фізкультури, 2 музичних керівника, 7 вчителів-логопедів, практичний психолог, дефектолог), медичний персонал. В закладі функціонує басейн, музична зала, фізкультурна зала, зала-ЛФК, кабінет масажу, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінети вчителя-логопеда. Основний напрямок роботи: фізкультуро-оздоровчий, корекційно-розвитковий. Завдання закладу : збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціально – психологічної реабілітації та адаптації дітей шляхом спеціально організованого освітнього процесу в комплексі з корекційною, лікувально-оздоровчою роботою; формування готовності дітей дошкільного віку продовжувати освіту.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 673 (Оболонський район) – (044)411-83-39

Заклад дошкільної освіти № 673 комбінованого типу з групами дітей загального розвитку та санаторними групами для дітей з захворюваннями органів травлення. Потужність – 14 груп , 250 місць. Пріоритетні напрямки роботи з дітьми: 1« Формування основ здорового способу життя вихованців шляхом єдності здоров`язберігаючих заходів дошкільного закладу та сім`ї» 2 « Природа – найкращій лікар» – ознайомлення дітей з лікарськими рослинами рідного краю. Для малят працюють гуртки: « Англійської мови», « Криниця» ( гурток народознавства); « Маленькі чомучки » ( дослідницькій гурток); Прийом дітей в дошкільний навчальний заклад проводиться з 1 року. Діти з захворюваннями органів травлення отримують дієтичне 5-ти разове харчування ( стіл № 5); Для дітей загального розвитку організоване 3-х разове харчування; В дошкільному закладі з дітьми працює практичний психолог; Додаткові освітні послуги не надаються .

Read More

Заклад дошкільної освіти № 104 (Подільський район) – (044)434-94-83;

Заклад дошкільної освіти №104 Управління освіти Подільської районної в м. Києві державної адміністрації, загального розвитку. Проектна потужність -150 місць, розрахункова потужність – 75 місць. Приймаються діти з двох років. В закладі 8 груп. Основні напрямки роботи: Розвивально-пізнавальний та природничо-екологічний. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за “Освітньою програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку «Дитина». Режим роботи – 12 годинний, з 7:00 до 19:00. В ЗДО № 104 3-разове якісне, збалансоване харчування. В закладі є басейн. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 163 (Подільський район) – 050-734-11-52

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу (санаторний) №163 для дітей хворих на туберкульоз та інфікованих мікобактеріями туберкульозу. Проектна потужність -250 дітей, розрахункова потужність – 200дітей; режим роботи з 7:00- 19:00; прийом дітей до ЗДО№163 з 2 років; санаторне 5-ти разове харчування. В закладі дошкільної освіти відповідного штатного розкладу працюють: практичний психолог, педіатр, вихователь з фізичного виховання. Пріоритетні напрямки роботи закладу дошкільної освіти: зміцнення здоров’я дітей, забезпечення фізичного розвитку та рухової активності; духовне зростання особистості дитини через збереження національної культури, мови, традицій та розвиток творчих здібностей; створення розвивального простору для забезпечення особистісного розвитку кожної дитини в пізнавальній, ігровій , мовленнєвій, художно-естетичній діяльності. Інноваційні види роботи: заняття на фітболах, дихальні вправи за методикою О.М. Стрельнікової, імітаційні вправи за методикою К. Желєзнової.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № Монтессорі сад (Дарницький район) – (044)572-48-74

ТИМЧАСОВО, НА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ, ЗАКЛАД ЗАКРИТИЙ НА ПРИЙОМ! Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Монтессорі-сад” Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність -14 груп, 260 місць. Режим роботи закладу п’ятиденний: з 7.00 до 19.00. Приймаються діти віком з 1,5 до 6 (7) років. Дошкільний навчальний заклад забезпечує триразове якісне, збалансоване харчування дітей. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів; свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дошкільний навчальний заклад працює за освітньою програмою «Дитина» із застосуванням елементів методик раннього розвитку та елементів педагогічної системи М. Монтессорі. У дитячому садку працюють гуртки з таеквондо, англійської мови, логіки. Функціонує басейн. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, практичний психолог, інструктори з фізичної культури, плавання, вчителі англійської мови, музичні керівники. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дітей дошкільного віку, враховуючи їхні почуття, свободу, волю, інтелект, застосовуючи особистісно-орієнтовані технології та інтегровані методи навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Дошкільний заклад освіти № 654 (Солом’янський район) – 457-65-53; 457- 94 – 15

Дошкільний заклад освіти № 654 загального розвитку із спеціальними групами для дітей з особливими освітніми потребами (затримка психічного розвитку) . Режим роботи закладу 12 годин (групи 10,5 годин, та з 12 год режимом роботи). Прийом дітей здійснюється з двох років, за електронною чергою . Комплектування спецільних груп відбувається за направленням районного управління освіти при наявності висновку психолого-педико-педагогічної консультації. В закладі функціонують 12 груп.(з них 2 групи раннього віку, 2 спеціальні) Пріорітетний напрямок роботи – збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’язберігаючих технологій та здійснення корекційної роботи з дітьми із затримкою психічного розвитку. Організоване 3-разове збалансоване харчування згідно “Інтрукції з організації харчування дітей в дошкільних закладах” Працюють досвідчені вихователі, молоді спеціалісти, музичний керівник, інструктор з фізичної культури. Для забезпечення потреб дітей з особливими освітніми потребами працюють вчителі-дефектологи, вчитель-логопед. За бажанням батьків діти можуть отримувати додаткові освітні послуги.

Read More

Навчально-виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальнпий заклад” № НВК “Інтел”(761) (Святошинський район) – (044)407-60-01

Навчально -виховний комплекс “дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад “Інтел” знаходиться в Святошинському районі м.Києва за адресою вулиця академіка Кіпріанова, 4 -А.Тип закладу-загального розвитку,потужність-250 дітей.Режим роботи закладу освіти з 7 години ранку до 19 години (12 годин). В закладі є спортзал та музична зала. Колектив НВК “Інтел” забезпечує оптимальні умови для виховання та навчання дітей віком від 2 до 10 років. В дошкільних групах та класах початкової школи проводиться апробація курсу “Культура добросусідства”. В закладі освіти організовано гаряче харчування: -для дітей від 2 до 6 -трьохразове.За бажанням батьків в ІІ половину дня надаються додаткові освітні послуги( англ.мова,англійськаї мова,образотворче мистецтво,хореографія,вокал).

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 (Дарницький район) – (044)566 22 71

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність – 12 груп, 220 місць. Основний напрям роботи: пізнавальний розвиток дитини. Проводиться гурткова робота із сіном (виготовлення іграшок). Надаються наступні додаткові освітні послуги з: хореографії, англійської мови, гармонійного розвитку.Завдання закладу – створення комфортних умов для перебування та розвитку кожної дитини. Дитячий садок працює за програмою виховання і навчання розвитку дітей дшкільного віку “Дитина”. Організовно 3-разове якісне, збалансоване харчування. У навчальному закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник. Педагоги сприяють повноцінному й всебічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання; реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Палітра № 480 (Солом’янський район) – (044)497-01-35;

Дошкільний навчальний заклад № 480 “Палітра” м.Києва – ясла-садок розрахований на 284 дитини. В закладі працює 12 груп: 3 групи для дітей раннього віку (одна група для дітей від 1 року та 6 місяців до 3 років та дві групи для дітей 2-3 роки) та 9 груп для дітей дошкільного віку. Пріоритетним напрямком роботи є відтворення інтелектуального, духовного потенціалу підростаючого покоління. Педагогічний колектив працює над проблемою “Соціалізація дошкільників шляхом гуманізації навчально-виховного процесу”. Робота ведеться за Базавою програмою виховання і навчання дітей “Дитина”. В закладі працює гурток хореографії. В ДНЗ працює 20 педагогів. З них вищу освіту мають 14 спеціалістів. Заклад працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 07.00 до 19.00. Дітям надається триразове харчування, в тому числі дієтичне (дієта – стіл № 5). В дошкільний заклад приймаються діти з 1 року 6 місяців. Для зарахування дитини в ДНЗ необхідно подати документи: медичні довідки (форма 086-1/о та форма 063/о, у разі відсутності щеплень – довідка ЛКК з висновком, що дитина може відвідувати дитячий заклад), свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія). Басейн не працює.

Read More

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 (Дарницький район) – (044)563-87-66;

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 Дарницького району м.Києва загального розвитку. Знаходить за адресою: м. Київ, вул. Тростянецька, 8-Г, тел. 563-87-66. Дошкільний навчальний заклад побудований за типовим проектом, яким передбачено 14 вікових груп, 250 місць. Садок працює з 7:00 до 19:00 при п’ятиденному робочому тижні. Приймаються діти з 2-х до 6-ти (7-ми) років. Заклад укомплектований педагогічним та технічним персоналом. Педагогічний колектив працює за напрямами: збереження і зміцненення здоров’я дітей, їх всебічний гармонійний розвиток.

Read More