Журавлик № 635 (Оболонський район) – (044) 412-87-70

Дошкільний навчальний заклад №635 “ЖУРАВЛИК” компенсуючого типу, санаторний для дітей з захворюваннями органів травлення. Проектна потужність – 14 груп – 250 дітей, розрахункова потужніть – 10 груп – 190 дідей(2-ві групи раннього віку та 8 груп дошкільного віку). Дошкільний заклад працює за фізкультурно – оздровчим напрямком.”Здоров’я, творчість і краса”; Невмируще джерело народної мудрості” – ознайомлення дітей з витоками українського народознавства.”І там, де звучить рідна мова, живе український народ” – формування ососбистості дошкільника на основі національного виховання у контексті педагогічних поглядів Софії Русової. Співпрацюємо з Навчально виховним закладом освіти школою – ліцеем “Обдаровання” де проводяться гуртки з хореографії, вокалу, англійської мови, математичної райдуги та мовного джерельця. Режим роботи – 12 годинний з 7.00 до 19.00. Харчування дітей здійснюється відповідно до норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 за санаторними нормами, п’ять разів на день (1-й сніданок, 2-сніданок, обід, полуденок, вечеря). В дошкільному закладі працює вчитель – логопед, інструктор з фізичного виховання, музичні керівники та досвідчені вихователі. В санаторний заклад приймаються діти, які потребують відновлення здоров’я та реабілітації з хворобами органів травлення, які стоять на обліку у гастроендокринолога та електронній черзі міста. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу №635 “Журавлик” здійснюється директором протягом календарного року на підставі: 1). заяви батьків або осіб, які їх замінюють; 2). висновок територіального лікувально – профілактичного закладу (довідка ЛКК для дітей з захворюваннями органів травлення), 3). направлення місцевого органу управління освітою (РУО прийомні години : вівторок з 16.00 до 18.00, четвер з 10.00 до 13.00), 4). медичної довідки №63 (щеплення), 5). копії свідоцтва про народження. Важливо вказати медичне направлення та направлення РУО в особистий кабінет, оскільки без цієї позначки система розпізнає профіль, як звичайний та не надсилатиме запрошень у ДНЗ №635 «Журавлик». Про можливість прийому дитини до ДНЗ, система запису до дошкільних навчальних закладів повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють автоматично у формі електронного повідомлення – запрошення, яке буде надходити на електронну адресу вказану при реєстрації та у вигляді sms на телефон. P.S. Якщо Ви щось не зрозуміли тоді чекаємо Вас на консультацію: вівторок 16.00-18.00, четвер 10.00-13.00

Read More

Санаторний заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № № 94 (Деснянський район) – (044)515-05-63

Санаторний заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №94 Деснянського району міста Києва для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і затухаючими формами туберкульозу та тубконтактних. СЗДО (ясла-садок) розрахований на 115 місць. Напрямки роботи: – фізкультурно – оздоровчий, лікувально- профілактичний, організаційно- педагогічний. П’ятиденний робочий тиждень, вихідні дні – субота, неділля, святкові. Щоденний графік роботи з 7.00 до 19.00. Діти отримують п’ятиразове збалансоване харчування. Прийом дітей до СЗДО (ясла – садок) здійснюється з 2-х років.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 620 (Дарницький район) – (044)566-68-58

Заклад дошкільної освіти № 620 компенсуючого типу. У дитячому садку функціонують 12 груп, з них: • 2 групи для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу; • 2 групи для дітей з порушенням мовлення (ФФНМ); • 8 груп для дітей, що часто хворіють на неспецифічні захворювання верхніх дихальних шляхів. Потужність – 286 дітей. Режим роботи закладу з 07:00 год. до 19:00 год. Заклад дошкільної освіти № 620 проводить прийом дітей з 2-х річного віку. Харчування: 4-разове. Пріоритетний напрям роботи – впровадження здоров’язберігаючих технологій в умовах організованого дитинства, формування основ природодоцільної поведінки та основ здорового способу життя. Для роботи з дітьми в закладі сучасно обладнані: фізкабінет, інгаляторій, зал для проведення лікувальної фізкультури, стаціонарний басейн, в якому діти загартовуються, вчаться плавати, відкритий хлюпальний басейн, а також спортивний та музичний зали, кабінет психолога, LEGO-центр. Увага педагогічного колективу спрямована на розвиток дитячих обдарувань, здібностей, що їх природа заклала в кожну дитину. Здійснення гуманістичного підходу “навчання через гру” сприяє особистісному зростанню кожної дитини як успішної особистості. Дієвим засобом забезпечення цього напрямку роботи є впровадження програми “Безмежний світ гри з LEGO”. Заклад дошкільної освіти забезпечує широкі можливості для використання інноваційних технологій організації освітньої роботи, виховує дітей в атмосфері культури українського народу, надає кожній дитині в умовах навчально-ігрової співпраці з вихователем та однолітками можливість набуття власного досвіду пізнання, засвоєння важливих для успішної соціалізації життєвих правил. У дитячому садку працюють гуртки: “Театральна вітальня”, “Умілі рученята”, “Малючок-здоров’ячок”, “Маленькі мислителі”, “Веселі дельфінята”. Працюють 2 вчителі-логопеди, практичний психолог; зміцненням здоров’я дітей, їх фізичним розвитком опікуються інструктор з фізкультури, інструктор фізкультури з плавання; музично-естетичний розвиток здійснюють 2 музичні керівники.

Read More

Світлячок № 757 (Деснянський район) – (044)515 -64-47

Санаторний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 757 для дітей з захворюванням шлунково-кишкового тракту. Адреса: м.Київ 222, вул.Закревського, 49-б. Тел. 515-64-47. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00, чергова група з 19.00 до 21.00. Приймаються діти з 2-х років. В закладі 12 груп: 3 – ясельні, 9 – садових. Колектив орієнтується на особистість кожного вихованця та працює за напрямком: “Розвиток пізнавальних інтересів дошкільнят шляхом використання народознавчого матеріалу та розвиваючих ігор”. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку “Дитина”. В СЗДО 4-разове якісне, дієтичне, збалансоване харчування (стіл № 5). Два рази на рік, восени та навесні, в закладі проводяться оздоровчо-профілактичні процедури: прийом дітьми кисневих коктелів та аромотератії в спеціально облаштованому кабінеті, під керівництвом гастроентеролога та медичних сестер. В оздоровчий літній період додатково діти вживають негазовану мінеральну воду. В закладі дітям надаються платні послуги школою-ліцеєм “Обдарування”: англійська мова, математика з логікою, рідна мова+читання, образотворче мистецтво, хореографія. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою.На базі дошкільного закладу працює консультативний центр для батьків, діти яких не відвідують навчальний заклад. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей. ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! Щоб отримати запрошення в наш дошкільний заклад, обов’язково потрібно ввести дані ДОВІДКИ ЛКК: номер довідки та дата її видачі (перед тим як вести дитину в садочок).

Read More

Заклад дошкільної освіти № 774 (Дарницький район) – (044)560-92-39 (044)560-92-40

Заклад дошкільної освіти № 774 компенсуючого типу для частохворіючих дітей Потужність – 14 груп , 250 місць. Режим роботи: з 7.00 до 19.00. 4 х разове санаторне харчування. Прийом дітей з 2-х років. Педагогічний колектив у складі 28 вихователів , психолога, інструктора з фізкультури, музичного керівника, вихователя- методиста працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” . Пріоритетний напрямок роботи – фізкультурно-оздоровчий . Виховання у дошкільників свідомого ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих шляхом валеологічної та екологічної освіти. В закладі створені відповідні умови: спортивна зала, музична зала, спортивні куточки в групах, спортивний майданчик, ігрові майданчики, медичний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, які забезпечені необхідним обладнанням. На базі закладу надаються додаткові платні послуги — англійська мова, хореографія.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 773 (Дарницький район) – (044) 560-93-40

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу (санаторний для дітей від батьків, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС з патологією верхніх дихальних шляхів,) № 773 функціонує з 31 грудня 1986 року. Проектна потужність – 14 груп, 250 місць (функціонують 13 груп, з них: одна група для дітей раннього віку, 12 – для дітей садового віку). Режим роботи п’ятиденний: з 7.00 до 19.00. Діти забезпечені 4-разовим харчуванням. Приймаються діти віком від 2 до 6 років. Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права маленьких громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді та оздоровленні дітей , створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Освітній процес здійснюється за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. З дня відкриття дитячого садка пріоритетними напрямами роботи є: збереження та зміцнення здоров’я дітей, їх фізичний розвиток, а також екологічне виховання. Для зміцнення здоров’я створені необхідні умови, зокрема функціонує фізіотерапевтичний кабінет, в якому діти мають змогу отримувати фізіотерапевтичні процедури, призначені лікарем. У садочку активно реалізується комплексна програма “Здоров’я”, яка передбачає низку заходів на попередження захворювань верхніх дихальних шляхів. Фізичним розвитком опікуються вихователі в групах, а також інструктор з фізкультури. Фізичне навантаження на кожну дитину регламентується станом її здоров’я (за висновками ЛКК), дотримується послаблений режим після перенесеної хвороби. У навчальному закладі створено розвивальне середовище для екологічного виховання: у групах багато зелені, у куточках природи діти мають змогу доглядати за рослинами, проводити нескладні досліди. Територія дитячого садка затишна, добре озеленена, що дає змогу безпосереднього спілкування з природою під час праці на квітниках, городах, спостережень за рослинами, птахами, комахами тощо. У старших групах працюють гуртки з образотворчої діяльності та екологічного напряму.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 568 (Дніпровський район) – (044)543 72 73

Заклад дошкільної освіти № 568 компенсуючого типу (санаторний) для дітей з хворобами органів травлення. Заклад розпочав свою роботу у 1976 році. Проектна потужність закладу – 21 група, 375 дітей. Функціонує 11 груп. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: • заяви батьків або осіб, які їх замінюють; • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; • свідоцтва про народження; • висновка територіального лікувально-профілактичного закладу; • направлення Дніпровського районного управління освіти З дітьми у закладі працюють вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичної культури, керівник гуртка, практичний психолог. У закладі організовано якісне дієтичне 5-ти разове харчування. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей ві 2 до 7 років «Дитина». Основні напрямки роботи закладу: фізкультурно – оздоровчий та екологічний. Щоденно з дітьми організовуються групові та підгрупові заняття, спостереження, ігрова, трудова діяльність відповідно до вимог програми. Систематично проводяться розваги, свята. Функціонує безкоштовний гурток LEGO. У закладі дошкільної освіти працює лікар – гастроентеролог, який надає консультації для батьків. У закладі працює фізіотерапевтичний кабінет, в якому досвідчена медична сестра за призначенням лікаря здійснює доліковування дітей. В закладі надаються додаткові освітні послуги з вивчення англійської мови, занять з гімнастики для хлопчиків “Уроки Геркулеса” та гімнастики для дівчаток “Грація”. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний, фізкультурний зали, кабінет психолога, фізіотерапевтичний кабінет.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 624 (Солом’янський район) – (044)2453969;

Юридична адреса: місто Київ вул. Кудряшова, 14. В закладі дошкільної освіти № 624 працює 10 вікових груп: 1 група – для дітей раннього віку; 9 груп – для дітей дошкільного віку. Планова потужність ЗДО –145 місць, фактично перебуває в установі 233 дітей.Режим роботи установи : п’ятиденний, з 10 – годинним перебуванням дітей. Функціонують 2 чергові групи з 12 – годинним перебуванням дітей. Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють , медичної довідки про стан здоров’я дитини, висновку лікарсько – консультативної комісії, направлення управління освіти, свідоцтва про народження дитини, довідки про епідоточення. У своїй діяльності дошкільний навчальний заклад керується законодавчими та нормативними документами : * Конституцією України; * Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»; * Програмою « Освіта XXI століття»; * Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років” Дитина”;* нормативно – правовими документами. Мова виховання і навчання дітей: українська. Пріоритетні напрямки роботи :1. Збереження та зміцнення здоров’я дітей. 2. Екологічне виховання. 3. Патріотичне виховання. В дитячому садку створені належні, комфортні умови для перебування дітей. Функціонують : спортивний та музичний зали, кабінет логіки, фізіотерапевтичний та масажний кабінети. Заклад дошкільної освіти № 624 забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом згідно зі штатним розкладом. В установі працюють 29 педагогічних працівників, з них : 24 вихователі, практичний психолог, вихователь з фізкультури, інструктор з ЛФК, музичні керівники. Медичний персонал: старша медсестра, дієтсестра, медсестра з фізіотерапії, масажисти. Специфіка роботи закладу – організація дієтичного харчування ( стіл № 5).

Read More

Заклад дошкільної освіти “Казка” № 146 (Солом’янський район) – (044)249 – 07 – 57; 246 – 86 – 88

Заклад дошкільної освіти”Казка” (ясла – садок) компенсуючого типу (санаторного) для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу. Потужність – 185 дітей. Головною метою дошкільного закладу є забеспечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створенні умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність закладу дошкільної освіти спрямована на використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. Приорітетний напрямок роботи – оздоровлення дітей . Функціонує фізіотерапевтичний кабінет, спортивний та музичний зали. З метою глибокого вивчення українознавства створений кабінет – світлиця в національному стилі. Проводяться гурткові заняття з розвитку елементів логічного мислення та хореографії. Режим роботи: групи – 10,5 годин з 07.45 до 18.15; групи – 12 годин з 07.00 до 19.00 ( 5- ти разове харчування) ; цілодобова група з 07.00 до 07.00 ( 6-ти разове харчування). Харчування дітей здійснюєтсья за санаторними нормами.В закладі працюють високоосвіченні педагоги та сумлінний колектив.Спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізкультури. Неймовірно велика та затишна територія, казкові та просторі групові приміщення для дітей, в них велике розмаїття іграшок та багато кімнатних рослин.. Прийом дітей в дошкільний заклад проводиться з 1,5 -го року до 6 -ти років. Для отримання консультацій щодо переліку необхідних документів для відвідування садочка просимо батьків звертатися до адміністрації закладу

Read More

Заклад дошкільної освіти № 424 (Печерський район) – (044)2850508

Заклад дошкільної освіти № 424 санаторного типу для дітей , які часто хворіють на гострі респіраторні захворювання, 12 – годинний режим; потужністю – 95 місць; прийом дітей проводиться з 2-х років; 4-х разове харчування; В практику роботи дошкільного закладу впроваджується експериментальна економічна програма “Афлатот”; спеціалісти: вихователі, інструктор з фізичного виховання, музичний керівник, психолог, соціальний педагог, логопед; надаються додаткові освітні послуги.

Read More