Заклад дошкільної освіти № 163 (Подільський район) – 050-734-11-52

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу (санаторний) №163 для дітей хворих на туберкульоз та інфікованих мікобактеріями туберкульозу. Проектна потужність -250 дітей, розрахункова потужність – 200дітей; режим роботи з 7:00- 19:00; прийом дітей до ЗДО№163 з 2 років; санаторне 5-ти разове харчування. В закладі дошкільної освіти відповідного штатного розкладу працюють: практичний психолог, педіатр, вихователь з фізичного виховання. Пріоритетні напрямки роботи закладу дошкільної освіти: зміцнення здоров’я дітей, забезпечення фізичного розвитку та рухової активності; духовне зростання особистості дитини через збереження національної культури, мови, традицій та розвиток творчих здібностей; створення розвивального простору для забезпечення особистісного розвитку кожної дитини в пізнавальній, ігровій , мовленнєвій, художно-естетичній діяльності. Інноваційні види роботи: заняття на фітболах, дихальні вправи за методикою О.М. Стрельнікової, імітаційні вправи за методикою К. Желєзнової.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 382 (Солом’янський район) – (044)4976176

Заклад дошкільної освіти №382(ясла-садок)компенсуючого типу (санаторний) для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу . Розрахований на 150 місць. Групи комплектуються за віком з 12 та 24 годинним режимом перебування. Наповнюваність груп становить: для дітей віком від 1,6 до 3-х років – 15 осіб; для дітей віком від 3-х до 6 (7) років – 20 осіб; В закладі дошкільної освіти 7 вікових груп: 2 ясельні групи та 5 садових груп з 12 годинним режимом перебування дітей; 1 садова група молодшого віку з 24 годинним режимом перебування. Щоденний графік роботи закладу: 12 год. перебуванням – 7.00 – 19.00; 24 годинним режимом перебування – 7.00 – 7.00. Прийом дітей з 1,6 років. Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, висновок ЛЛК лікаря-фтизіатра, направленням ТМО “Фтизіатрія” в м. Київ, направлення місцевого органу управління освітою. Кожна дитина перебуває в санаторному дитячому садку до клінічного одуження, але не більше 6 місяців і не більше 2-х років. У закладі встановлено 5-ти разове харчування для дітей з 12 годинним перебуванням дітей та 6-ти разове з 24-годинним перебуванням дітей. В санаторному закладі проводиться лікувально-профілактичніа робота в фізіотерапевтичному кабінеті за направленням лікаря: інгаляції, тубускварц. Поряд з лікувально – профілактичною роботою дитячий садок проводить виховну роботу за такими напрямками: гуманітарний, фізкультурно- оздоровчий, сценічно- аматорський, національно- патріотичний.Проводиться гурткова робота: 1. подорожуємо в світ англійської мови; 2. образотворча майстерня. Впроваджуємо методику навчання дітей читанню М.Зайцева з молодших груп. В нашому закладі працюють спеціалісти: музичні керівники, практичний психолог, вчитель англійської мови, інструктор з фізкультури.Освітньо-виховні завдання реалізуються відповідно до програми ” Дитина” . Мета розвитку закладу дошкільної освіти № 382 – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров”я дитини через використання нових підходів до ігрової діяльності в умовах дитячого закладу, створення умов для модернізації та підвищення ефективності освітньо–виховного процесу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу.

Read More

ДНЗ № 556 (Подільський район) – (044) 434-30-44

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу ( санаторний) № 556 Подільського району м. Києва. Проектна потужність: 220 місць, розрахункова потужність: 150 місць. Приорітетний напрямок роботи: збереження і зміцнення здоров’я, забеспечення повноцінного фізичного розвитку дитини. Режим роботи: 07:00 – 19:00 години. В ЗДО № 556 5-ти разове якісне, дієтичне, збалансоване харчування. Враховуються медичні показники та побажання батьків щодо харчування дітей. Спеціалісти: практичний психолог. Прийом дітей проводиться з 1,5 років до 6-ти років.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 590 (Оболонський район) – (044)413-33-63;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу, спеціальний № 590 Оболонського району м.Києва. Потужність 124 місця (11 груп), з них 2 групи короткотривалого перебування (4 години) для дітей з порушеннями складного дефекту. Пріоритетні напрямки роботи: “Здоров’я, творчість і краса” – організація роботи з дітьми, які мають вади опорно-рухового апарату; “Невмируще джерело народної мудрості” – ознайомлення дітей з витоками українського народознавства; “І там, де звучить рідна мова, живе український народ” – формування особистості дошкільника на основі національного виховання у контексті педагогічних поглядів Софії Русової. В ЗДО № 590 працюють гуртки англійської мови та логіки. Режим роботи 7.00-19.00. Харчування 4-х разове. В дошкільному закладі працюють логопеди, дефектологи, психологи, масажисти, інструктор з фізичного виховання, інструктор ЛФК, лікар-реабілітолог. Прийом дітей проводиться з 2-х років, при умові наявності медичних показників. Додаткових платних освітніх послуг немає.

Read More

Санаторний дошкільний навчальний заклад “Журавлик” № 669 (Святошинський район) – 403-0253

Дошкільний навчальний заклад № 669 «Журавлик» (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторний) . Адреса: м. Київ 03148, вул. Жмеринська, 26А Телефон: 592-1025 Режим роботи закладу: 07.00 – 19.00 Діти до закладу зараховуються за електронною чергою та направленням лікаря-фтизіатра. В закладі 14 груп, з них 13 груп повного дня , 1 група – короткотривалого перебування ( 4 год) інклюзивна, різновікова ( 4 – 6 років). В закладі працюють чергові групи з 7 год до 8 год та 18год до 19 год. Основний напрямок роботи: є зміцнення фізичного та психічного здоро”я вихованців; розвиток комунікативних навичок та соціального досвіду; розвиток особистісних якостей, творчої індивідуальності, розкриття та реалізація можливостей кожної дитини. Зміст навчально-виховної роботи проводиться на основі освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина ». У роботі з дітьми використовують сучасні розвивальні технології. В ДНЗ № 669 5 – разове збалансоване харчування. Система роботи закладу по оздоровленню та профілактиці захворювань включає в себе раціональне поєднання лікувально-профілактичної, фізкультурно-оздоровчої, навчально-виховної роботи з дітьми як педагогічного так і медичного персоналу .

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючий (санаторний) № 77 (Шевченківський район) – (044)486-74-33;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)компенсуючого тиру (санаторний)№ 77Шевченківського району м.Києва знаходиться за адресою вул.Дмитрівська,68 телефон: 486-74-33 санаторний, для дітей з захворюванням органів травлення,розрахований на 6 груп 110 дітей. Зарахування дітей проводиться згідно висновку лікарсько – консультативної комісії та направлення управління освіти. Працює за Освітньою программою для дітей від 2-х до 7-ми років”Дитина”,відподно до Базового компоненту дошкільної освіти. Основним напрямом роботи є художньо – естетичний .Основні завдання закладу: -Продовжити роботу з формування комунікативно- мовленнєвої компетентності дітей молодшого та середнього дошкільного віку. -Сприяти налагодженнютісної взаємодії з родинами щодо надання якісної дошкільної освіти. -Продовжувати створювати умови для формування основ здорового способу життя. Режим роботи дошкільного закладу- 12 годин .3 групи працюють з 7:30-19:30; 3 групи працюють з 8:00 до 20:00 годин.Приймаються діти з 2-х років .В закладі 6 вікових груп: 1 група ранньго віку(2-3 роки); 2групи молодшого віку (3-4 роки); 1 група середнього віку (4-5 років); 1група старшого віку (5-6 років);1 група -різновікова. Харчування в дошкільному закладі 5-ти разове,дієтичне,збалансоване. Освітній процес забезпечують:вихователь-методист, вихователі, практичний психолог,соціальний педагог,музичний керівник,інструктор з фізкультури. В другій половині дня в навчальному закладі надає додаткові освітні послуги ПШ “Лелека”.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 388 (Шевченківський район) – (044) 400 – 51 – 77

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) компенсуючого типу (санаторний) № 388 Шевченківського району м.Києва – це маленький всесвіт, який вміщує в собі цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами. Кожна дитина в садочку може знайти себе, збагатити свій життєвий досвід, навчитися пізнавати невідоме, непізнане та самоствердитися. Юридична адреса дошкільного навчального закладу: м.Київ, вул..Данила Щербаківського 51 б. Садочок компенсуючого типу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу. Нажаль в Україні зростає кількість тубінфікованих дітей, і саме ці діти за направленням лікаря-фтизіатра можуть оздоровлюватися і навчатися в нашому закладі. Діти садочка забезпечені якісним чотирьох разовим харчуванням, згідно діючим інструкціям і правовим актам про порядок організації харчування дітей у дошкільних закладах. Працює 7 груп: 1 група для дітей раннього віку та 6 груп для дітей садового віку. Режим роботи: з 7:00 – 19:00 , для зручності батьків функціонує група з цілодобовим перебуванням малятсадового віку. Вся робота дитячого садка розкривається через педагогічну роботу колективу. В закладі працюють:  інструктор з фізкультури;  практичний психолог;  музичний керівник;  14 вихователів компетентних, веселих та творчих. В серці кожної дитини звучить своя струна. Відшукати цю струну і дати можливість їй зазвучати – це і є покликання педагогічного колективу. Кожний працівник садка – творець . Він день за днем дбає про затишок, чистоту та добробут у дитячому садку. Щодня, віддаючи силу душі та розуму, він створює казковий «замок дитинства», в якому звучить мелодія люблячих сердець. Наш садок – місце, де не тільки люблять дитину, але і вміють це робити, де виховання і навчання відбувається на належному рівні, головне завдання – розкриття природних нахилів, здібностей, обдарованості дітей. Багато уваги приділяється фантазуванню, розвитку нестандартного бачення світу, творчому вирішенню задач, розвитку пам’яті, уваги, моральних якостей. Краще дитині буде там, де її справді чекають і де роблять все для неї. Там, де всі працівники можуть дати свої знання, виховання і допомогу, бути постійно поруч з дитиною, у тісному контакті з нею.

Read More

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу № 256 (Дарницький район) – (044)566-20-48

Заклад дошкільної освіти № 256 компенсуючого типу. У дитячому садку функціонують 12 груп, з них: 2 групи для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу; 10 груп для дітей, що часто хворіють на неспецифічні захворювання верхніх дихальних шляхів. Режим роботи закладу п’ятиденний, з 7.00 до 19.00. Приймаються діти з двох років. В закладі дошкільної освіти організовано 4 разове якісне, збалансоване харчування. Діяльність закладу спрямована на активізацію педагогічної роботи, пошук сучасних форм і методів оздоровчої роботи, пропагування здорового способу життя. У закладі діти можуть: займатись плаванням і хореографією, акторським мистецтвом, ЛЕГО-конструюванням, грати в шахи, вивчати зображувальне мистецтво і грати в справжньому ансамблі народних інструментів, вдосконалювати знання української мови та вивчати англійську. У закладі функціонують фізіотерапевтичний кабінет, фіто-бар, басейн. З дітьми працюють спеціалісти: інструктори з фізкультури та плавання, музичні керівники, керівник гуртка, вчитель з образотворчої діяльності, психолог, хореограф, викладач англійської мови.

Read More

Ластівка № 188 (Подільський район) – (044)443-00-26; (044)400-25-68;

Заклад дошкільної освіти № 188 Управління освіти Подільської районної в м. Києві державної адміністрації, компенсуючого типу (санаторного). Проектна потужність – 198 місць, розрахункова потужність – 165 місць. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00 Приймаються діти з двох років. В закладі 9 груп. Основний напрямок роботи: укріплення імунітету та загальний розвиток дитини. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за “Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», використовуємо елементи методик раннього розвитку (М. Монтессорі та Б.Нікітіна). В ЗДО № 188 4-разове якісне, збалансоване харчування. Діти з 4-річного віку вивчають англійську мову. В закладі працює психолог, хореограф. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини .

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 501 (Дніпровський район) – (044) 295-78-18; (044) 294-36-90

Заклад дошкільної освіти № 501 для дітей з порушенням зору. Заклад розпочав свою роботу у 1967 році. Проектна потужність 12 груп 220 дітей. Заклад розрахований на 10 груп 98 дітей. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У закладі дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей здійснюється протягом календарного року на підставі: заяви батьків або осіб які їх замінюють; медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад; довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення; свідоцтва про народження; висновку психолого-медико-педагогічної консультації, направлення Дніпровського районного управління освіти. Освітній процес в нашому закладі дошкільної освіти забезпечують кваліфіковані вихователі та спеціалісти: учителі-дефектологи, вчитель-логопед, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, керівник гуртка англійської мови. В закладі дошкільної освіти працюють 9 груп для слабозорих дітей та 1 різновікова група для сліпих дітей. В закладі організовано якісне дієтичне 4-х разове харчування (безкоштовне). Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” та “Програмою розвитку дітей сліпих та зі зниженим зором від народження до 6 років” Пріоритетним напрямом роботи є фізкультурно –оздоровчий, корекційно-розвивальний, лікувально-відновлюваний. Щоденно з дітьми організовуються групові та підгрупові заняття, спостереження, ігрова та тудова діяльність відповідно до вимог програми. Систематично проводяться розваги, свята. Тифлопедагогами щоденно проводиться корекційно-виховна робота за такими напрямками: – Розвиток зорового сприймання; – Розвиток соціально-побутового орієнтування; – Розвиток дрібної моторики; – Розвиток просторового орієнтування та мобільності; – Комунікативний розвиток. Для лікування та корекції зору в закладі функціонує ортоптичний кабінет оснащений офтальмологічним обладнанням та медичною апаратурою. Лікар-офтольмолог регулярно проводить огляд дітей, призначає лікування, визначає зорове навантаження для кожної дитини. Медсестра ортоптистка виконує лікувальні процедури, згідно призначення лікаря, проводить оклюзію, слідкує за станом дітей. У дошкільному закладі діє гурток з англійської мови для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Заняття гуртка проводяться два рази на тиждень в другу половину дня. В закладі дошкільної освіти № 501 сучасна матеріально-технічна база. Функціонує методичний кбінет. музичний та фізкультурний зали, кабінет психолога, кабінет вчителя – логопеда, ортоптичний кабінет.

Read More