Дошкільний заклад освіти № 654 (Солом’янський район) – 457-65-53; 457- 94 – 15

Дошкільний заклад освіти № 654 загального розвитку із спеціальними групами для дітей з особливими освітніми потребами (затримка психічного розвитку) . Режим роботи закладу 12 годин (групи 10,5 годин, та з 12 год режимом роботи). Прийом дітей здійснюється з двох років, за електронною чергою . Комплектування спецільних груп відбувається за направленням районного управління освіти при наявності висновку психолого-педико-педагогічної консультації. В закладі функціонують 12 груп.(з них 2 групи раннього віку, 2 спеціальні) Пріорітетний напрямок роботи – збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’язберігаючих технологій та здійснення корекційної роботи з дітьми із затримкою психічного розвитку. Організоване 3-разове збалансоване харчування згідно “Інтрукції з організації харчування дітей в дошкільних закладах” Працюють досвідчені вихователі, молоді спеціалісти, музичний керівник, інструктор з фізичної культури. Для забезпечення потреб дітей з особливими освітніми потребами працюють вчителі-дефектологи, вчитель-логопед. За бажанням батьків діти можуть отримувати додаткові освітні послуги.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 99 (Дарницький район) – (044)567-88-22; (044) 567-91-08

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №99 Дарницького району м.Києва комбінованого типу. Проектна потужність 12 груп, 220 місць. Функціонують 11 груп (3 групи – раннього віку, 6 груп – садового віку, 2 групи – для дітей з особливими потребами). Режим роботи: п’ятиденний з 7:00 до 19:00. У закладі освіти організовано триразове харчування. Працюють: практичний психолог, музичний керівник, дефектолог, логопед, інструктор з фізкультури. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється з 2-х років. Діяльність закладу спрямована на активізацію сенсорних процесів у дитини та подолання порушень в емоційно-вольовій сфері. Вихованці закладу освіти відвідують гурток з художньої праці “Вмілі рученята”.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 280 (Оболонський район) – (044)412-67-62

Заклад дошкільної освіти № 280, ясла-садок, комбінованого типу. Знаходиться за адресою: 04205, місто Київ, проспект Оболонський 23-а, підпорядкований районному управлінню Оболонської в місті Києві державної адміністрації . Проектна потужність: 14 груп, 250 місць, функціонує 11 груп. Одна група раннього віку, 10 груп дошкільного віку. З них 2 спеціальні групи ( середня, старша) для дітей із затримкою психічного розвитку та 8 інклюзивних груп для дітей із ЗПР. Режим роботи: 7.00-19.00. Харчування 3-х разове. (2 групи ЗПР – 4 х разове). Прийом дітей проводиться з 1,8 до 6 років. Мова навчання – українська. З вивільнених приміщень обладнано фізкультурну залу , методичний кабінет, їдальню для дітей, кабінети : психологів, дефектологів, логопедів. Поглиблено ЗДО працює за напрямком: розвиток творчих здібностей дітей. Пріорітетні завдання: формувати у дітей усвідомлення цінності свого життя та здоров”я, вироблення стереотипів безпечної поведінки дітей в різних життєвих ситуаціях (вдома, на вулиці, в природі). Девіз педагогів ЗДО – вислів Ш. Амонашвілі: “Поважати вихованця як неповторну індивідуальність і піклуватись про нього , його здоров”я і благополуччя , тоді, коли батьки доручили нам турботу про нього”. Заклад дошкільної освіти №280 в святкові дні не працює.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 801 (Дніпровський район) – (044)542 -78 – 22;

Заклад дошкільної освіти № 801 розпочав свою роботу у 1990 році. Розрахункова потужність 14 груп 250 місць. Функціонує 10 груп Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. Приймаються діти з 3-ох років. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі: – висновока психолого-медико-педегогічної консультації ; – направлення Дніпровського районного управління освіти. – свідоцтво про народження. – заяви батьків або осіб, які їх замінюють; – медичної довідки про стан здоров”я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати закалда дошкільної освіти; – довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення; З дітьми у закладі дошкільної освіти працюють вчителі – дефектологи, вчителі- логопеди, вихователі, практичний психолог, музичні керівники, інструктор по фізичному вихованню, керівник гуртка. У закладі дошкільної освіти працює кваліфікований лікар-педіатр і досвідчена медична сестра. Організовано якісне 4-х разове харчування Заклад дошкільної освіти працює за освітніми програмами: -для дітей із затримкою психічного розвитку “Віконечко”; -для дітей з розладами аутистичного спектру “Розквіт”. Пріоритетний напрямок роботи з дітьми: корекційне навчання та виховання дітей. Формування особистості дитини, її творчих здібностей, духовнгого стану, естетичного світосприймання, мовленнєвої, сенсорної та логіко – математичної компетентності дітей, що мають затримку психічного розвитку. Систематично проводяться розваги, свята, гурткова робота. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний, фізкультурний зали, кабінет психолога, театральна кімната Особливістю роботи в закладі дошкільної освіти є формування гармонійної , всебічно розвиненої особистості, розвиток її творчих здібностей і нахилів, підготовка дітей із особливими потребами до інтеграції в соціум через музично-театралізовану діяльність.

Read More

Спеціальний загальноосвітній дитячий будинок “Малятко” № “Малятко” (Подільський район) – (044)4301125

Спеціальний загальноосвітній дитячій будинок “Малятко” для дітей дошкільного та шкільного віку м.Києва перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва та переданий до сфери управління Подільської районної в місті Києві та переданий до сфери управління Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.Спеціальний загальноосвітній дитячій будинок «Малятко» для дітей дошкільного та шкільного віку м.Києва – навчально-виховний заклад, що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної, початкової та організації отримання повної загальної середньої освіти і здійснює заходи з реабілітації, за змістом – новітня модель дитячого будинку родинного типу з комплексом реабілітаційних заходів: корекційно-розвиткова робота з дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку за рахунок держави. Режим роботи п’ятиденний з 8.00 до 18.00. Заклад забезпечений педагогічним та обслуговуючим персоналом.

Read More