Заклад дошкільної освіти № 602 (Оболонський район) – (044)413-56-32

Заклад дошкільної освіти № 602 загального типу з інклюзивними групами для дітей з порушеннями слуху. Потужність 135 місць (7 груп). Пріоритетні напрямки роботи: 1. Створення умов та забезпечення інклюзивної освіти; 2. Розвиток творчих здібностей дітей засобами художньої праці. Режим роботи 7.00-19.00. Харчування 3-х разове. В дошкільному закладі працюють логопеди, сурдопедагоги, психологи, медична сестра ЛФК, соціальний педагог. Прийом дітей проводиться з 2-х років. Додаткових платних освітніх послуг немає.

Read More

Дошкільний навчальний заклад “Волошка” № 693 (Святошинський район) – (044)4026457

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 693 “Волошка” потужністю на 250 дітей. Адреса: м. Київ 134, вул. Григоровича-Барського, 5а Телефон: 402-64-57. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00 Приймаються діти з 2 років. В закладі функціонує 13 груп. З них одна група для дітей з вадами слуху. Основним напрямком роботи є створення іміджу сучасного, конкурентноспроможного дитячого садка та успішній соціалізації усіх наших вихованців. Працюємо за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина». В нашому закладі 3-разове якісне, збалансоване харчування. В оздоровчій, літній період 4-разове. В нашому садку функціонують гуртки англійської мови, паперопластики. Діти займаються хореографією за бажанням батьків. В закладі працюють високваліфіковані спеціалісти: психолог, інструктор з фізкультури, дефектолог та небайдужі, досвідчені вихователі, які надають якісні освітні послуги для розвитку кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 582 (Дніпровський район) – 044-5171634

Заклад дошкільної освіти №582 розпочав свою роботу у 1976 році. Потужність закладу: 12 груп, 96 дітей. Заклад дошкільної освіти розрахований на 8 груп 64 дитини. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: • заяви батьків або осіб, які їх замінюють; • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; • свідоцтва про народження; • висновоку психолого-медико-педагогічної консультації; • направлення Дніпровського районного управління освіти. З дітьми у дошкільному навчальному закладі працюють вчителі-дефектологи, вихователі, музичні керівники, психолог. У дошкільному навчальному закладі працюють групи для глухих дітей та дітей зі знженим слухом. У закладі організовано якісне дієтичне 5-ти разове харчування. Заклад дошкільної освіти працює за такими програмами: – Програма розвитку дітей дошкільного віку зі зниженим слухом «Стежки у світ» (гриф Міністерства освіти і науки України від 12.04.2013 №1/11-6942); – Програма розвитку глухих дітей дошкільного віку (лист Міністерства освіти і науки України № 1/11-11626 від 17.07.2013). Пріоритетним напрямом роботи є розвиток мови та мовлення, розвиток слухового сприймання та формування вимови; особистісний розвиток дітей з порушеннями слуху. Щоденно з дітьми організовуються групові, підгрупові та індивідуальні заняття, спостереження, ігрова, трудова діяльність відповідно до вимог програми. Систематично проводяться розваги, свята, гурткова робота. У дошкільному закладі сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний, фізкультурний зали, кабінет психолога.

Read More

Заклад дошкільної освіти комбінованого типу № 67 (Шевченківський район) – 044-234-72-96

Заклад комбінованого типу, за проектом розраховано на 40 дітей, є група спеціальна для дітей з порушення слуху та групи з інклюзивною формою навчання де поряд з дітьми загального розвитку діти з порушення слуху, режим роботи 12 годин, організоване харчування 3-х разове, вихователі, практичний психолог, вчитель дефектолог, логопед, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, додаткові послуги – відсутні.

Read More

Навчально-реабілітацаційний центр № 6 (Подільський район) – (044)434-57-66

На базі комунального загальноосвітнього навчального закладу «Навчально-реабілітаційний центр №6» відкрито дошкільне відділення компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення, з порушенням слуху (глухі, зі зниженим слухом), Приймаються діти від 5-6(7)ти років. В закладі функціонують 2 групи короткотривалого перебування. Групи у дошкільному відділенні комплектуються вихованцями згідно нозологій: для дітей з тяжкими порушеннями мовлення; для дітей з порушенням слуху. Пріоритетний напрямок роботи: здійснення комплексних корекційно-розвивальних, логопедичних, соціально-психологічних, медико-фізичних реабілітаційних заходів, спрямованих на здобуття освіти, розвиток та корекцію мовленнєвих порушень, відновлення здоров’я. В закладі працюють дефектолог, логопед, психолог, соціальний педагог, інструктор з фізкультури, які сприяють повноцінному й всебічному розвитку дошкільників, шляхом використання інноваційних методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини. За рекомендаціями лікарів проводяться лікувально-оздоровчі процедури: ароматерапія, магнітотерапія, ультразвук, інгаляції, лікувально- профілактичний масаж, гідромасаж. Час роботи групи короткотривалого перебування для дітей з тяжкими порушеннями мовлення з понеділка по п’ятницю з 9:00 – до 13:00, та групи короткотривалого перебування для дітей з порушеннями слуху: з 15:00 – до 19:00 Зарахування дітей здійснюється на підставі направлення районного Управління освіти, відповідно до висновків спеціалістів та рішення районної або міської психолого-медико-педагогічної консультації.

Read More