Заклад дошкільної освіти № 163 (Подільський район) – 050-734-11-52

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу (санаторний) №163 для дітей хворих на туберкульоз та інфікованих мікобактеріями туберкульозу. Проектна потужність -250 дітей, розрахункова потужність – 200дітей; режим роботи з 7:00- 19:00; прийом дітей до ЗДО№163 з 2 років; санаторне 5-ти разове харчування. В закладі дошкільної освіти відповідного штатного розкладу працюють: практичний психолог, педіатр, вихователь з фізичного виховання. Пріоритетні напрямки роботи закладу дошкільної освіти: зміцнення здоров’я дітей, забезпечення фізичного розвитку та рухової активності; духовне зростання особистості дитини через збереження національної культури, мови, традицій та розвиток творчих здібностей; створення розвивального простору для забезпечення особистісного розвитку кожної дитини в пізнавальній, ігровій , мовленнєвій, художно-естетичній діяльності. Інноваційні види роботи: заняття на фітболах, дихальні вправи за методикою О.М. Стрельнікової, імітаційні вправи за методикою К. Желєзнової.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 382 (Солом’янський район) – (044)4976176

Заклад дошкільної освіти №382(ясла-садок)компенсуючого типу (санаторний) для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу . Розрахований на 150 місць. Групи комплектуються за віком з 12 та 24 годинним режимом перебування. Наповнюваність груп становить: для дітей віком від 1,6 до 3-х років – 15 осіб; для дітей віком від 3-х до 6 (7) років – 20 осіб; В закладі дошкільної освіти 7 вікових груп: 2 ясельні групи та 5 садових груп з 12 годинним режимом перебування дітей; 1 садова група молодшого віку з 24 годинним режимом перебування. Щоденний графік роботи закладу: 12 год. перебуванням – 7.00 – 19.00; 24 годинним режимом перебування – 7.00 – 7.00. Прийом дітей з 1,6 років. Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, висновок ЛЛК лікаря-фтизіатра, направленням ТМО “Фтизіатрія” в м. Київ, направлення місцевого органу управління освітою. Кожна дитина перебуває в санаторному дитячому садку до клінічного одуження, але не більше 6 місяців і не більше 2-х років. У закладі встановлено 5-ти разове харчування для дітей з 12 годинним перебуванням дітей та 6-ти разове з 24-годинним перебуванням дітей. В санаторному закладі проводиться лікувально-профілактичніа робота в фізіотерапевтичному кабінеті за направленням лікаря: інгаляції, тубускварц. Поряд з лікувально – профілактичною роботою дитячий садок проводить виховну роботу за такими напрямками: гуманітарний, фізкультурно- оздоровчий, сценічно- аматорський, національно- патріотичний.Проводиться гурткова робота: 1. подорожуємо в світ англійської мови; 2. образотворча майстерня. Впроваджуємо методику навчання дітей читанню М.Зайцева з молодших груп. В нашому закладі працюють спеціалісти: музичні керівники, практичний психолог, вчитель англійської мови, інструктор з фізкультури.Освітньо-виховні завдання реалізуються відповідно до програми ” Дитина” . Мета розвитку закладу дошкільної освіти № 382 – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров”я дитини через використання нових підходів до ігрової діяльності в умовах дитячого закладу, створення умов для модернізації та підвищення ефективності освітньо–виховного процесу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу.

Read More

Санаторний дошкільний навчальний заклад “Журавлик” № 669 (Святошинський район) – 403-0253

Дошкільний навчальний заклад № 669 «Журавлик» (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторний) . Адреса: м. Київ 03148, вул. Жмеринська, 26А Телефон: 592-1025 Режим роботи закладу: 07.00 – 19.00 Діти до закладу зараховуються за електронною чергою та направленням лікаря-фтизіатра. В закладі 14 груп, з них 13 груп повного дня , 1 група – короткотривалого перебування ( 4 год) інклюзивна, різновікова ( 4 – 6 років). В закладі працюють чергові групи з 7 год до 8 год та 18год до 19 год. Основний напрямок роботи: є зміцнення фізичного та психічного здоро”я вихованців; розвиток комунікативних навичок та соціального досвіду; розвиток особистісних якостей, творчої індивідуальності, розкриття та реалізація можливостей кожної дитини. Зміст навчально-виховної роботи проводиться на основі освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина ». У роботі з дітьми використовують сучасні розвивальні технології. В ДНЗ № 669 5 – разове збалансоване харчування. Система роботи закладу по оздоровленню та профілактиці захворювань включає в себе раціональне поєднання лікувально-профілактичної, фізкультурно-оздоровчої, навчально-виховної роботи з дітьми як педагогічного так і медичного персоналу .

Read More

Заклад дошкільної освіти № 388 (Шевченківський район) – (044) 400 – 51 – 77

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) компенсуючого типу (санаторний) № 388 Шевченківського району м.Києва – це маленький всесвіт, який вміщує в собі цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами. Кожна дитина в садочку може знайти себе, збагатити свій життєвий досвід, навчитися пізнавати невідоме, непізнане та самоствердитися. Юридична адреса дошкільного навчального закладу: м.Київ, вул..Данила Щербаківського 51 б. Садочок компенсуючого типу для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу. Нажаль в Україні зростає кількість тубінфікованих дітей, і саме ці діти за направленням лікаря-фтизіатра можуть оздоровлюватися і навчатися в нашому закладі. Діти садочка забезпечені якісним чотирьох разовим харчуванням, згідно діючим інструкціям і правовим актам про порядок організації харчування дітей у дошкільних закладах. Працює 7 груп: 1 група для дітей раннього віку та 6 груп для дітей садового віку. Режим роботи: з 7:00 – 19:00 , для зручності батьків функціонує група з цілодобовим перебуванням малятсадового віку. Вся робота дитячого садка розкривається через педагогічну роботу колективу. В закладі працюють:  інструктор з фізкультури;  практичний психолог;  музичний керівник;  14 вихователів компетентних, веселих та творчих. В серці кожної дитини звучить своя струна. Відшукати цю струну і дати можливість їй зазвучати – це і є покликання педагогічного колективу. Кожний працівник садка – творець . Він день за днем дбає про затишок, чистоту та добробут у дитячому садку. Щодня, віддаючи силу душі та розуму, він створює казковий «замок дитинства», в якому звучить мелодія люблячих сердець. Наш садок – місце, де не тільки люблять дитину, але і вміють це робити, де виховання і навчання відбувається на належному рівні, головне завдання – розкриття природних нахилів, здібностей, обдарованості дітей. Багато уваги приділяється фантазуванню, розвитку нестандартного бачення світу, творчому вирішенню задач, розвитку пам’яті, уваги, моральних якостей. Краще дитині буде там, де її справді чекають і де роблять все для неї. Там, де всі працівники можуть дати свої знання, виховання і допомогу, бути постійно поруч з дитиною, у тісному контакті з нею.

Read More

Заклад дошкільної освіти “Казка” № 146 (Солом’янський район) – (044)249 – 07 – 57; 246 – 86 – 88

Заклад дошкільної освіти”Казка” (ясла – садок) компенсуючого типу (санаторного) для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після виліковування від туберкульозу. Потужність – 185 дітей. Головною метою дошкільного закладу є забеспечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створенні умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність закладу дошкільної освіти спрямована на використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. Приорітетний напрямок роботи – оздоровлення дітей . Функціонує фізіотерапевтичний кабінет, спортивний та музичний зали. З метою глибокого вивчення українознавства створений кабінет – світлиця в національному стилі. Проводяться гурткові заняття з розвитку елементів логічного мислення та хореографії. Режим роботи: групи – 10,5 годин з 07.45 до 18.15; групи – 12 годин з 07.00 до 19.00 ( 5- ти разове харчування) ; цілодобова група з 07.00 до 07.00 ( 6-ти разове харчування). Харчування дітей здійснюєтсья за санаторними нормами.В закладі працюють високоосвіченні педагоги та сумлінний колектив.Спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізкультури. Неймовірно велика та затишна територія, казкові та просторі групові приміщення для дітей, в них велике розмаїття іграшок та багато кімнатних рослин.. Прийом дітей в дошкільний заклад проводиться з 1,5 -го року до 6 -ти років. Для отримання консультацій щодо переліку необхідних документів для відвідування садочка просимо батьків звертатися до адміністрації закладу

Read More

Заклад дошкільної освіти № 311 (Дніпровський район) – (044)559-01-84;

Заклад дошкільної освіти № 311 розпочав свою роботу у 1960 році. Проектна потужність 6 груп,110 дітей. Функціонує 6 груп (2- для дітей раннього віку, 4- для дітей дошкільного віку). Діти зараховуються до закладу з 2-х років у порядку черговості електронного запису. Прийом дітей здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: * заяви батьків або осіб, які їх замінюють; * медичного висновку Київської міської туберкульозної лікарні №1 з диспансерним відділенням; * довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; * свідоцтва про народження дитини. У закладі дошкільної освіти з дітьми працюють вихователі, музичний керівник, інструктор з фізкультури, керівник гуртка, практичний психолог, старша медична сестра, лікар-фтизіатр. Організовано 4-разове якісне харчування. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Пріорітетний напрямок роботи: фізкультурно-оздоровчий. У закладі дошкільної освіти працює гурток дихальної гімнастики за методикою О.Стрєльнікової “Здоровійко”. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музично-фізкультурна зала, кабінет практичного психолога, фізіотерапевтичний кабінет.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 265 (Печерський район) – (044) 529-73-46; 529-35-50

Заклад дошкільної освіти №265, санаторного типу (компенсуючий) для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу: проектною потужністю -115 дітей; приорітетний напрямок роботи – зміцнення здоров’я дітей шляхом впровадження здоров’язбережувальних технологій та патріотичне виховання в контексті розвитку морально-духовного потенціалу особистості ; 12-годинний режим роботи; харчування 5-ти разове; спеціалісти: вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, вчитель – логопед, соціальний педагог, лікар, медична та дієтична сестри; прийом дітей проводиться з 2-х років за направленням рішення ЛКК диспансерно- поліклінічним відділенням ТМО “Фтізіатрія” терміном на 1 рік.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 180 (Шевченківський район) – (044)483-35-80;

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) компенсуючого типу (санаторний) №180 Шевченківського району м. Києва Адреса: м. Київ – 04050, вул. Мельникова, 28-а. Телефон: 483-35-80 E-mail:[email protected] Адреса веб- сайту: dnz180.kiev.ua Режим роботи закладу: 7.30 – 19.30 год, старша група 7.30 – 7.30 год. Зарахування дітей до закладу здійснюється з 2-х років за наявності пакету документів: висновка ЛКК, направлення лікаря – фтизіатра, направлення від управління освіти, довідки ф- 086-1/0 та довідки про щеплення ф-063, копія свідоцтва про народження дитини, заява від батьків. В закладі 4 вікові групи на 75 місць (за проектом) із них 3 групи- з режимом роботи 12 годин, 1 – 24 годинним перебуванням дітей. В закладі встановлено чотириразове харчування. Вартість за харчування встановлено в групі раннього віку 46,70 грн, садовій групі 65,32 грн, цілодобова група 68,38 грн. Заклад організовує освітній процес за пріоритетним напрямком: фізкультурно – оздоровча робота. Завдання закладу – створення оптимальних умов для формування життєвих компетенцій дошкільників, якісна підготовка дітей до школи. Працюємо за програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку «Дитина», використовуємо Програму розвитку конструктивних здібностей у дітей дошкільного віку “Лего-конструювання” . В закладі функціонує літній плескальний басейн, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет практичного психолога та вчителя- логопеда. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 248 (Дарницький район) – (044)564 – 04 – 24

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу, комунальної форми власності.В закладі 115 дітей(6 груп),основний напрямок роботи – всебічний розвиток дитини. В садочку є гурток паперопластики, оригамі, дитина і природа.Режим роботи з 7.00 до 19.00. Харчування 4 разове якісне,збалансоване. В закладі працює психолог.Прийом дітей проводиться з 2 – ох років. В ДНЗ проводяться додаткові освітні послуги – англійська мова.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 343 (Шевченківський район) – (044) 453-60-67;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторний) № 343 Шевченківського району м. Києва для дітей з дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування від туберкульозу розташований на території мікрорайону “Сирець” за адресою: м. Київ, вул. Грекова, 24, розрахований на 4 вікові групи, 75 дітей (ранній вік – 15 дітей; дошкільний вік – 60 дітей). Заклад дошкільної освіти № 343 працює 5 днів на тиждень (субота та неділя – вихідні) з 12 годинним режимом работи, одна група – цілодобова, мовний режим – українська мова. Харчування – 5 разів на день. Діти в заклад зараховуються з 2-х до 6-ти років. В закладі дошкільної освіти № 343 ведеться постійний контроль лікаря фтизіатра; Проводяться профілактичні заходи з обов’язковою письмовою згодою батьків: – загартування за “ризьким методом”; – курси протирецидивного лікування з профілактичною метою (тубус-кварц та інгаляції за призначенням лікаря); – фізіотерапевтичні процедури з метою підвищення імунітету дитини; – сеанси аромотерапії; – щоденне споживання фруктів та соків. – квартування приміщень груп бактерицидними лампами. Заклад дошкільної освіти № 343 повністю укомплектований педагогічним та технічним персоналом. На 01 січня 2018 року трудовий колектив складається з 31 особи, з них: – педагогів – 13; – обслуговуючого персоналу – 18. Серед педагогічних працівників: з вищою освітою – 10; із середньо спеціальною – 3. Вищу категорію мають – 4 особи; “спеціаліст І категорії” – 4 особи; “вихователь-методист” – 3 особи; “старший вихователь” – 1 особа; “спеціаліст” – 5 осіб. “магістр” – 1 особа; Плинності кадрів в закладі не спостерігається. Заклад дошкільної освіти № 343 здійснює свою діяльність відповідно до Закону України “Про дошкільну освіту”, Статуту дошкільного навчального закладу закладу та Положенню про дошкільний навчальний заклад. Пріоритетними напрямками роботи закладу дошкільної освіти № 343 є: 1. Зміцнення здоров’я дітей, забезпечення їх психічного, фізичного розвитку та рухової активності. 2. Духовне зростання особистості дітей через збереження національної культури, мови, традицій. 3. Створення умов для розкриття індивідуальних можливостей, нахилів, інтересів, потреб в ігровій, художній, мистецькій діяльності. Колектив закладу дошкільної освіти № 343 працює над оптимізацією співробітництва з родинами вихованців. Проводяться соціологічні дослідження, щодо запитів батьків, вивчаються питання, нагальні для конкретної родини. Аналіз вивчення запитів батьків дає можливість підібрати найбільш ефективні форми та методи взаємодії. Батьки залучаються до активної участі у заходах, що проводяться в закладі, які передбачають співробітництво, співтворчість вихователів, дітей і батьків. В садочку успішно працює “Школа батьківства”, батьки з задоволенням приймають участь в засіданнях, діляться досвідом в питаннях виховання дітей. Передовий педагогічний досвід колективу закладу дошкільної освіти № 343 у 2016 році на тему: “Реалізація творчого психолого-педагогічного проекту “Школа батьківства – клуб сучасних родин” схвалено та затверджено Київським університетом імені Бориса Грінченка, його матеріали внесено до міської картотеки передового педагогічного досвіду, як такі, що заслуговують поширення і використання у практичній роботі освітніх установ. Всі події, які відбуваються в житті закладу відображаються на інтернет-сайті садочка: dnz343.com.ua

Read More