Заклад дошкільної освіти № 285 (Голосіївський район) – (044)526-60-47

Заклад дошкільної освіти (садок) комбінованого типу із групами загального розвитку, санаторною для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, інклюзивною групою і спеціальними групами (з загальним недорозвиненням мовлення, фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення, затримкою психічного розвитку). Працює відповідно до нормативно-правових документів. Режим роботи закладу: понеділок-п’ятниця з 7:00 до 19:00 В заклад дошкільної освіти приймаються діти з 3 до 6 (7) років. В ЗДО 3-разове, (4-разове для санаторних та спеціальних груп) якісне, збалансоване харчування. В закладі працюють кваліфіковані педагоги: (26 вихователів, 2 інструктори з фізкультури, 2 музичних керівника, 7 вчителів-логопедів, практичний психолог, дефектолог), медичний персонал. В закладі функціонує басейн, музична зала, фізкультурна зала, зала-ЛФК, кабінет масажу, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінети вчителя-логопеда. Основний напрямок роботи: фізкультуро-оздоровчий, корекційно-розвитковий. Завдання закладу : збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціально – психологічної реабілітації та адаптації дітей шляхом спеціально організованого освітнього процесу в комплексі з корекційною, лікувально-оздоровчою роботою; формування готовності дітей дошкільного віку продовжувати освіту.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 419 (Шевченківський район) – (044)400-31-65

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 419 Шевченківського району м. Києва, потужність 210 місць,фізкультурно – оздоровчий напрямок роботи, режим роботи з 8:00 до 18.30, чергова група з 7:00 до 19:00, харчування 4 -ри разове, спеціалісти: завідувач, вихователь – методист, вихователі, інструктор з фізичного виховання, інструктор з плавання, музичний керівник, практичний психолог,лікар – отоларинголог, старша медична сестра, фізіотерапевтична медсестра, медсестра масажу, прийом дітей проводиться з 2 річного віку.

Read More

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу № 256 (Дарницький район) – (044)566-20-48

Заклад дошкільної освіти № 256 компенсуючого типу. У дитячому садку функціонують 12 груп, з них: 2 групи для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу; 10 груп для дітей, що часто хворіють на неспецифічні захворювання верхніх дихальних шляхів. Режим роботи закладу п’ятиденний, з 7.00 до 19.00. Приймаються діти з двох років. В закладі дошкільної освіти організовано 4 разове якісне, збалансоване харчування. Діяльність закладу спрямована на активізацію педагогічної роботи, пошук сучасних форм і методів оздоровчої роботи, пропагування здорового способу життя. У закладі діти можуть: займатись плаванням і хореографією, акторським мистецтвом, ЛЕГО-конструюванням, грати в шахи, вивчати зображувальне мистецтво і грати в справжньому ансамблі народних інструментів, вдосконалювати знання української мови та вивчати англійську. У закладі функціонують фізіотерапевтичний кабінет, фіто-бар, басейн. З дітьми працюють спеціалісти: інструктори з фізкультури та плавання, музичні керівники, керівник гуртка, вчитель з образотворчої діяльності, психолог, хореограф, викладач англійської мови.

Read More

Ластівка № 188 (Подільський район) – (044)443-00-26; (044)400-25-68;

Заклад дошкільної освіти № 188 Управління освіти Подільської районної в м. Києві державної адміністрації, компенсуючого типу (санаторного). Проектна потужність – 198 місць, розрахункова потужність – 165 місць. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00 Приймаються діти з двох років. В закладі 9 груп. Основний напрямок роботи: укріплення імунітету та загальний розвиток дитини. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за “Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», використовуємо елементи методик раннього розвитку (М. Монтессорі та Б.Нікітіна). В ЗДО № 188 4-разове якісне, збалансоване харчування. Діти з 4-річного віку вивчають англійську мову. В закладі працює психолог, хореограф. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини .

Read More

Заклад дошкільної освіти № 131 (Голосіївський район) – (044)2572159

Заклад дошкільної освіти (ясла-садочок) комбінованого типу, у складі якого є групи загального розвитку, спеціальні для дітей із порушенням мовлення, санаторні для дітей із захворюваннями органів травлення, хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання та інклюзивна група. До закладу приймають дітей віком від 1 до 6(7) років. Проектна потужність закладу розрахована на 14 груп, 250 дітей. Режим роботи закладу : початок – 7.00 год. , закінчення – 19.00 год., субота, неділя – вихідні дні. Пріоритетні напрямки роботи закладу: гуманітарний, фізкультурно-оздоровчий, художньо-естетичний. Педагогічний колектив працює за комплексною освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та корекційними програмами. В закладі працюють кваліфіковані спеціалісти: вихователі, вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, практичний психолог, асистент вихователя, музичний керівник, інструктор з фізкультури, керівник гуртка, лікар-педіатр; медична сестра старша, медична сестра з фізіотерапії. В садочку функціонує інклюзивна група, до якої зараховуються діти з особливими освітніми потребами, в тому числі з інвалідністю до 7(8) років, які за висновком ЛКК можуть відвідувати заклад дошкільної освіти. Вчителі-логопеди закладу впроваджують в роботу з дітьми альтернативні методи корекційно-розвиткової роботи з дошкільнятами, які мають порушення мовлення. Практичний психолог надає допомогу, поради педагогам закладу та батькам вихованців у вихованні, навчанні дітей. Гуртковою роботою охоплюються всі діти дошкільного віку. Дітей навчають володіти різними техніками, «орігамі», «ниткографія», «пластилінографія», заняття проводять 1-2 рази на тиждень. Харчування дітей 3-х разове – в групах загального розвитку, 4-х разове – в санаторних і спеціальних групах, 5-ти разове – в санаторній групі для дітей із захворюваннями органів травлення. За призначеннями лікаря організовується дієтичне харчування дітей. В закладі дошкільної освіти проводяться профілактично-оздоровчі заходи, лікувально-оздоровча робота (за призначенням лікаря) протягом року.

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 63 (Солом’янський район) – (044)246 -19 – 46; (044) 246 -19 – 45; (044) 246 – 19 – 44

Дошкільний навчальний заклад № 63, комбінованого типу з групами для дітей загального розвитку та з санаторними групами для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання. Потужність – 6 груп на 115 місць (3 групи загального розвитку та 3 групи санаторного типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання). Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створені умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на використання інноваційних технологій у навчально – виховному процесі. Створені умови для особистісного становлення дітей, забезпечується їх збалансований розвиток, узгодженість у житті основних тенденцій до самореалізації. Групи з 10,5 (для санаторних груп) та 12 (для загальних груп) годинним режимом перебування дітей. 3 – разове харчування у групах загального розвитку та 4 – разове у групах санаторного типу. Спеціалісти: практичний психолог, вчитель-логопед, музичний керівник, інструктор з фізкультури, інструктор з плавання. Діти в ДНЗ приймаються з двох років. Педагогічний колектив ДНЗ № 63 працює за педагогічним досвідом «Індивідуалізація навчання та виховання в умовах дошкільного навчального закладу» та за «Педагогічними практиками адаптивної освіти дошкільників». ПРИЙОМНІ ДНІ ДИРЕКТОРА: вівт. 09.00-13.00 четв. 15.00- 18.00

Read More

Заклад дошкільної освіти № 659 (Голосіївський район) – (044) 258-41-09

Заклад дошкільної освіти № 659 ( ясла-садок) компенсуючого типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання. Проектна потужність 3 групи, 45 дітей: одна група для дітей раннього віку від 2-х до 3-х років; дві дошкільні різновікові групи для дітей від 3-х до 5 років і від 4-х до 6 років. Режим роботи 12 годин, початок – 7.00, закінчення – 19.00, субота, неділя вихідні дні. Пріоритетний напрям роботи закладу дошкільної освіти – профілактично-оздоровчий. Садок розташований в мальовничому куточку Голосіївського району міста Києва, на території дендропарку Національного університету біоресурсів і природокористування України, в Голосіївському лісі. Педагоги цікаво реалізують завдання повноцінного, різнобічного розвитку дитини, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій, інтегрованих методів навчання, індивідуального підходу до кожної дитини. Працюють гуртки з художньо-естетичного розвитку “Сім нот”, “Смерічка”. В закладі дошкільної освіти організоване 4-разове якісне, збалансоване харчування. За медичними показаннями, за потреби, забезпечується дієтичне харчування дітей. Медичне обслуговування здійснюють: лікар, старша медична сестра, медична сестра з фізіотерапії, медична сестра з організації дієтичного харчування. Профілактично-лікувальна робота проводиться протягом року, за призначенням лікаря, як групова так і індивідуальна: аромотерапія, інгаляції, УВЧ-лікування, прийом настоїв з лікарських трав та киснево-сигментної суміші. Повноцінний і різнобічний розвиток дітей здійснюють: вихователі, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, керівник гуртка.

Read More

ДНЗ № 255 (Солом’янський район) – (044)4976181

Заклад дошкільної освіти № 255 міста Києва є ясла-садок санаторного типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, належить до комунальної власності, знаходиться у Солом’янському районі за адресою: вул. академіка Білецького, 2а.Проектна потужність дошкільного навчального закладу – 12 груп, 220 дітей. Діти в дошкільний навчальний заклад приймаються з двох років, для них встановлено 4-разове харчування.Основними напрямками роботи є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового і духовного розвитку, створення умов для здійснення комплексного підходу до здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій.Для збереження психічного та фізичного здоров’я, розвитку особистості, підготовки дітей до школи в дошкільному закладі функціонує методична служба. У постійному творчому пошуку працюють 23 педагоги, з них: з вищою категорією – 12, педагогічне звання «Відмінник освіти» 2, педагогічне звання «Вихователь-методист» – 3, 3 педагоги навчаються у вищих учбових закладах.У психологічній служби працюють два психологи.Медичну службу представляють 3 медичних сестри (старша медична сестра, сестра з дієтичного харчування, сестра з фізіотерапії), є два інструктори з фізичного виховання та інструктор з лікувальної фізкультури, масажист.Для профілактики захворювань органів дихання в закладі працюють:- сучасно обладнаний фізіотерапевтичний кабінет, де діти проходять курси інгаляції, УВЧ, тубус кварцу, електрофорезу;- кабінет лікувального і профілактичного масажу;- спортивний зал для проведення загальної та лікувальної фізкультури.Методика проведення фітотерапії спрямована за такими напрямками:- використання лікарських трав у вигляді водних настоїв та відварів;- інгаляції парою відварів лікарських рослин;- вдихання фітонцидів в інгаляторії, де розбризкують ефірні олії лікарських рослин.Додаткові освітні послуги у дошкільному навчальному закладі проводить «Фізична особа-підприємець Мельник Л. П.» і здійснює діяльність з наступних предметів:- англійська мова для дошкільнят;- розвиток логіко-математичного мислення;- естетично-художній розвиток.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 428 (Шевченківський район) – (044)440-55-88;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 428. У своєму складі ЗДО має 7 вікових груп: дві групи для дітей віком від 2 до 3 років загального розвитку, одна група для дітей старшого дошкільного віку, загального розвитку з короткотривалим терміном перебування на базі ЗЗСО № 28, чотири групи для дітей дошкільного віку з хронічними неспецефічними захворюваннями органів дихання – компенсуючі. Комплектування груп компенсуючого типу здійснює ЛКК, яка організована при КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Шевченківського району міста Києва, Філія № 2. Після обстеження дитини, комісія оформлює висновок для зарахування в групи для дітей з хронічними неспецефічними захворюваннями органів дихання, на підставі якого управління освіти Шевченківського району видає направлення. Медичними показниками для направлення дитини до груп компенсуючого типу ЗДО № 428 є: часті захворювання, хронічні, неспецифічні захворювання органів дихання. Діяльність ЗДО направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту. У закладі дошкільної освіти проводиться чітка систематична робота з метою формування у дошкільників знань, умінь, навичок відповідно до завдань Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, вимог освітньої програми для дітей від двох до семи років «Дитина». Педагогами ЗДО впроваджується передовий педагогічний досвід на тему «Екологічне виховання старших дошкільників (за творами Василя Сухомлинського)», затверджений рішенням Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 293 (Шевченківський район) – (044) 453-61-41

Заклад дошкільної освіти №293 комбінованого типу для дітей із захворюваннями органів дихання управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації. Наш садочок розташований за адресою місто Київ, вул. Ольжича 13а. Телефон 453-61-41.В закладі дошкільної освіти функціонують 7 груп: 2 – передшкільні (загального типу), 2 – передшкільні санаторного типу, 2 – раннього віку (загального типу та санаторного), 1 – передшкільна короткотривалого перебування(без харчування) з режимом з 9-00-13-00. ЗДО працює 5 днів на тиждень з 12 годинним режимом роботи, мовний режим – українська мова. На чолі закладу Беднарук Наталія Володимирівна . Вихователі в ЗДО мають вищу освіту. В закладі освіти працюють:- музичний керівник;- інструктор з фізкультури; – практичний психолог; – лікар отоларинголог;- сестра фізиотерапевтична;- медична сестра старша . В закладі є додаткові освітні послуги:- англійська мова;- спортивні танці; – логопед.Щоб потрапити в групи санаторного типу необхідно у лікаря педіатра оформити довідку-висновок ЛКК для частохворіючих дітей, підтвердити її в Управлінні освіти та внести № протоколу та дату в графі електронного особистого кабінету.

Read More