Компенсуючого типу ( для дітей з порушеннями мовлення ) № 611 (Оболонський район) – (044)412-36-52

Дитячий садок. Потужність 14 груп, 168 чоловік. Пріоритетний напрямок роботи: Корекційно-виховна робота для виправлення вад мовлення. Режим роботи 07.00-19.00 год. Харчування 4-х разове. , Працює 14 логопедів, психолог, фізрк, 2 музичні керівники. Прийом здійснюється з 3-х років. Додаткові освітні послуги не надаються. Експерементальна робота не проводиться. Дитячий садок. Потужність 14 груп, 168 чоловік. Пріоритетний напрямок роботи: Корекційно-виховна робота для виправлення вад мовлення. Режим роботи 07.00-19.00 год. Харчування 4-х разове. , Працює 14 логопедів, психолог, фізрк, 2 музичні керівники. Прийом здійснюється з 3-х років. Додаткові освітні послуги не надаються. Експерементальна робота не проводиться.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 125 (Деснянський район) – (044)546-06-11

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №125 комбінованого типу проектною потужністю 260 дітей, працює з п’ятиденним робочим тижнем та трьох разовим харчуванням. Режим роботи закладу з 7.00 до 19. 00 . В заклад приймаються діти від 2 -х років. Всього в закладі дошкільної освіти функціонує 14 груп, з них загального розвитку -10 груп і 4 спеціальні для дітей з вадами мовлення. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Пріоритетним напрямком роботи закладу дошкільної освіти є – музично – естетичний. В закладі функціонує басейн та є додаткові освітні послуги за напрямками: англійська мова, малювання та хореографія.

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 176 (Деснянський район) – (044)519-54-84

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 176 комбінованого типу Деснянського району міста Києва. Проектна потужність – 200 дітей. Пріоритетні напрямки роботи – гуманітарний і корекційний. Режим роботи-12 годин (07.00-19.00). Триразовий режим харчування. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Додаткові освітні послуги: англійська мова, хореографія, розвиток творчих здібностей.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 491 (Деснянський район) – (044)513-13-15;

Заклад дошкільної освіти № 491 (ясла-садок) комбінованого типу Деснянського району міста Києва має потужність на 190 місць. Пріоритетний напрямок роботи – гуманітарний, а також робота з батьками. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на охорону життя і здоров’я дітей, на співпрацю з батьками задля збереження і поповнення здібностей дітей та підготовки до вступу в самостійне життя. Режим роботи з 07:00 до 19:00. Харчування 3-х разове. Набір дітей проводиться з 2-х років. Для дітей із вадами мовлення працюють 2 логопедичні групи, в кожній з яких є свій логопед.

Read More

СЗДО № 753 (Деснянський район) – (044) 515-30-93

Спеціальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №753 . Потужність-130 дітей. Пріоритетний напрямок роботи- корекція мовлення. Режим роботи: з 7:00 до 19.00. В закладі працює група з 14 годинним перебуванням дітей з 7.00 до 21.00. Діти приймаються з трьох років. В закладі організовано 3-х разове якісне харчування (діти з 14-годинним перебуванням харчуються 4 рази). В закладі працює 13 логопедичних груп: для дітей з загальним недорозвитком мовлення (ЗНМ), фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення (ФФНМ) та заїкуванням. В групи комплектуються до 10 дітей відповідно віку та діагнозу. В кожній віковій групі організовує корекційний процес кваліфікований вчитель-логопед. В процесі занять використовуються новітні технології. Вихователями закладу проводиться навчально-виховна робота відповідно загально-освітньої програми навчання. Практичний психолог надає психологічну допомогу дітям та батькам. Навчання проводиться українською мовою. До послуг дітей обладнані сучасні логопедичні кабінети, ігрові кімнати, спортивний та музичний зали, центр творчості та кабінет психолога. Робота вчителя-логопеда взаємопов’язана з роботою вихователя, психолога, музичного керівника, вихователя центру творчості. В процесі комплексної роботи у дитини формується активне ставлення до мовленнєвої діяльності. Зараховуються діти до дитячого садка на підставі направлення Управління освіти, відповідно до медичних висновків спеціалістів та рішенння районної або міської психолого-медико-педагогічної комісії.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 521 (Дніпровський район) – (044)543-98-09

Заклад розпочав свою роботу у 1976 році. Проектна потужність закладу 14 груп. Функціонує 10 груп: 2 групи раннього віку, 6 груп дошкільного віку, 2 групи для дітей з ФФНМ (логопедичні групи) Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. Приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: – заяви батьків або осіб,які їх замінюють; – медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; – довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення; – свідоцтво про народження. Для прийому дітей до закладу (групи) комбінованого типу додатково додається: – висновок психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК); – направлення Дніпровського районного управління освіти. З дітьми працюють: вихователі, музичний керівник, інструктор з фізкультури та вчителі-логопеди. Гурткова робота: ангійська мова. У закладі організовано якісне 3х разове харчування в групах для дітей загального розвитку, в групах для дітей з порушеннями мови – 4х разове, безкоштовне харчування. ЗДО працює за освітньою програмою “Дитина” для дітей від 2 до 7 років. Пріорітетним напрямком роботи є розвиток комунікативної компетентності дошкільників в особистісно-орієнтованоу оточенні в умовах закладу дошкільної освіти. В спеціалізованих групах вчителями – логопедами здійснюється корекційно-розвивальна робота з дітьми з порушеннями мови. У закладі дошкільної освіти постійно оновлюється матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний та фізкультурний зали, кабінет психолога.

Read More

ДНЗ “Свічадо” № 442 (Святошинський район) – (044)424-33-00;

Дошкільний навчальний заклад №442 (ясла-садок) “Свічадо”комбінованого типу. Потужність 186 дітей: 3 групи для дітей з порушеннями мовленння(діти направляються за висновками ПМПК) 8 груп загального розвитку. Набір дітей в групи проводиться з 2 років. Пріорітетний напрямок: фізкультурно-оздорочій. Режим роботи з 07:00 до 19.00, 3-х разове харчування (для дітей спеціалізованих груп 4-х разове). Прийом батьків Понеділок з 15.00 – 18.00. Пятниця з 08.00 – 10.00

Read More