Заклад дошкільної освіти № 673 (Оболонський район) – (044)411-83-39

Заклад дошкільної освіти № 673 комбінованого типу з групами дітей загального розвитку та санаторними групами для дітей з захворюваннями органів травлення. Потужність – 14 груп , 250 місць. Пріоритетні напрямки роботи з дітьми: 1« Формування основ здорового способу життя вихованців шляхом єдності здоров`язберігаючих заходів дошкільного закладу та сім`ї» 2 « Природа – найкращій лікар» – ознайомлення дітей з лікарськими рослинами рідного краю. Для малят працюють гуртки: « Англійської мови», « Криниця» ( гурток народознавства); « Маленькі чомучки » ( дослідницькій гурток); Прийом дітей в дошкільний навчальний заклад проводиться з 1 року. Діти з захворюваннями органів травлення отримують дієтичне 5-ти разове харчування ( стіл № 5); Для дітей загального розвитку організоване 3-х разове харчування; В дошкільному закладі з дітьми працює практичний психолог; Додаткові освітні послуги не надаються .

Read More

Журавлик № 635 (Оболонський район) – (044) 412-87-70

Дошкільний навчальний заклад №635 “ЖУРАВЛИК” компенсуючого типу, санаторний для дітей з захворюваннями органів травлення. Проектна потужність – 14 груп – 250 дітей, розрахункова потужніть – 10 груп – 190 дідей(2-ві групи раннього віку та 8 груп дошкільного віку). Дошкільний заклад працює за фізкультурно – оздровчим напрямком.”Здоров’я, творчість і краса”; Невмируще джерело народної мудрості” – ознайомлення дітей з витоками українського народознавства.”І там, де звучить рідна мова, живе український народ” – формування ососбистості дошкільника на основі національного виховання у контексті педагогічних поглядів Софії Русової. Співпрацюємо з Навчально виховним закладом освіти школою – ліцеем “Обдаровання” де проводяться гуртки з хореографії, вокалу, англійської мови, математичної райдуги та мовного джерельця. Режим роботи – 12 годинний з 7.00 до 19.00. Харчування дітей здійснюється відповідно до норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 за санаторними нормами, п’ять разів на день (1-й сніданок, 2-сніданок, обід, полуденок, вечеря). В дошкільному закладі працює вчитель – логопед, інструктор з фізичного виховання, музичні керівники та досвідчені вихователі. В санаторний заклад приймаються діти, які потребують відновлення здоров’я та реабілітації з хворобами органів травлення, які стоять на обліку у гастроендокринолога та електронній черзі міста. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу №635 “Журавлик” здійснюється директором протягом календарного року на підставі: 1). заяви батьків або осіб, які їх замінюють; 2). висновок територіального лікувально – профілактичного закладу (довідка ЛКК для дітей з захворюваннями органів травлення), 3). направлення місцевого органу управління освітою (РУО прийомні години : вівторок з 16.00 до 18.00, четвер з 10.00 до 13.00), 4). медичної довідки №63 (щеплення), 5). копії свідоцтва про народження. Важливо вказати медичне направлення та направлення РУО в особистий кабінет, оскільки без цієї позначки система розпізнає профіль, як звичайний та не надсилатиме запрошень у ДНЗ №635 «Журавлик». Про можливість прийому дитини до ДНЗ, система запису до дошкільних навчальних закладів повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють автоматично у формі електронного повідомлення – запрошення, яке буде надходити на електронну адресу вказану при реєстрації та у вигляді sms на телефон. P.S. Якщо Ви щось не зрозуміли тоді чекаємо Вас на консультацію: вівторок 16.00-18.00, четвер 10.00-13.00

Read More

ДНЗ № 556 (Подільський район) – (044) 434-30-44

Заклад дошкільної освіти компенсуючого типу ( санаторний) № 556 Подільського району м. Києва. Проектна потужність: 220 місць, розрахункова потужність: 150 місць. Приорітетний напрямок роботи: збереження і зміцнення здоров’я, забеспечення повноцінного фізичного розвитку дитини. Режим роботи: 07:00 – 19:00 години. В ЗДО № 556 5-ти разове якісне, дієтичне, збалансоване харчування. Враховуються медичні показники та побажання батьків щодо харчування дітей. Спеціалісти: практичний психолог. Прийом дітей проводиться з 1,5 років до 6-ти років.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 767 (Деснянський район) – (044)515-38-86

Заклад був відкритий у 1986 році. Проектна потужність 14 груп – 250 місць. Функціонує 11 вікових груп – 262 дітей, з них: 5 груп – загального розвитку і 6 груп – санаторних з 10.5, 12, 24-годинним перебуванням дітей; організоване 3-х,4-х разове та дієтичне (стіл дієта №5) харчування; група для дітей 2-го року життя; санаторні групи для дітей з хронічними хворобами органів травлення. З 2011 року функціонують групи з інклюзивним навчанням. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Додаткові освітні платні послуги (за бажанням батьків) з англійської мови, логопедії, ейдетики надаються у другу половину дня.

Read More

Світлячок № 757 (Деснянський район) – (044)515 -64-47

Санаторний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 757 для дітей з захворюванням шлунково-кишкового тракту. Адреса: м.Київ 222, вул.Закревського, 49-б. Тел. 515-64-47. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00, чергова група з 19.00 до 21.00. Приймаються діти з 2-х років. В закладі 12 груп: 3 – ясельні, 9 – садових. Колектив орієнтується на особистість кожного вихованця та працює за напрямком: “Розвиток пізнавальних інтересів дошкільнят шляхом використання народознавчого матеріалу та розвиваючих ігор”. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку “Дитина”. В СЗДО 4-разове якісне, дієтичне, збалансоване харчування (стіл № 5). Два рази на рік, восени та навесні, в закладі проводяться оздоровчо-профілактичні процедури: прийом дітьми кисневих коктелів та аромотератії в спеціально облаштованому кабінеті, під керівництвом гастроентеролога та медичних сестер. В оздоровчий літній період додатково діти вживають негазовану мінеральну воду. В закладі дітям надаються платні послуги школою-ліцеєм “Обдарування”: англійська мова, математика з логікою, рідна мова+читання, образотворче мистецтво, хореографія. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою.На базі дошкільного закладу працює консультативний центр для батьків, діти яких не відвідують навчальний заклад. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей. ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! Щоб отримати запрошення в наш дошкільний заклад, обов’язково потрібно ввести дані ДОВІДКИ ЛКК: номер довідки та дата її видачі (перед тим як вести дитину в садочок).

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючий (санаторний) № 77 (Шевченківський район) – (044)486-74-33;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)компенсуючого тиру (санаторний)№ 77Шевченківського району м.Києва знаходиться за адресою вул.Дмитрівська,68 телефон: 486-74-33 санаторний, для дітей з захворюванням органів травлення,розрахований на 6 груп 110 дітей. Зарахування дітей проводиться згідно висновку лікарсько – консультативної комісії та направлення управління освіти. Працює за Освітньою программою для дітей від 2-х до 7-ми років”Дитина”,відподно до Базового компоненту дошкільної освіти. Основним напрямом роботи є художньо – естетичний .Основні завдання закладу: -Продовжити роботу з формування комунікативно- мовленнєвої компетентності дітей молодшого та середнього дошкільного віку. -Сприяти налагодженнютісної взаємодії з родинами щодо надання якісної дошкільної освіти. -Продовжувати створювати умови для формування основ здорового способу життя. Режим роботи дошкільного закладу- 12 годин .3 групи працюють з 7:30-19:30; 3 групи працюють з 8:00 до 20:00 годин.Приймаються діти з 2-х років .В закладі 6 вікових груп: 1 група ранньго віку(2-3 роки); 2групи молодшого віку (3-4 роки); 1 група середнього віку (4-5 років); 1група старшого віку (5-6 років);1 група -різновікова. Харчування в дошкільному закладі 5-ти разове,дієтичне,збалансоване. Освітній процес забезпечують:вихователь-методист, вихователі, практичний психолог,соціальний педагог,музичний керівник,інструктор з фізкультури. В другій половині дня в навчальному закладі надає додаткові освітні послуги ПШ “Лелека”.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 568 (Дніпровський район) – (044)543 72 73

Заклад дошкільної освіти № 568 компенсуючого типу (санаторний) для дітей з хворобами органів травлення. Заклад розпочав свою роботу у 1976 році. Проектна потужність закладу – 21 група, 375 дітей. Функціонує 11 груп. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: • заяви батьків або осіб, які їх замінюють; • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; • свідоцтва про народження; • висновка територіального лікувально-профілактичного закладу; • направлення Дніпровського районного управління освіти З дітьми у закладі працюють вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичної культури, керівник гуртка, практичний психолог. У закладі організовано якісне дієтичне 5-ти разове харчування. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей ві 2 до 7 років «Дитина». Основні напрямки роботи закладу: фізкультурно – оздоровчий та екологічний. Щоденно з дітьми організовуються групові та підгрупові заняття, спостереження, ігрова, трудова діяльність відповідно до вимог програми. Систематично проводяться розваги, свята. Функціонує безкоштовний гурток LEGO. У закладі дошкільної освіти працює лікар – гастроентеролог, який надає консультації для батьків. У закладі працює фізіотерапевтичний кабінет, в якому досвідчена медична сестра за призначенням лікаря здійснює доліковування дітей. В закладі надаються додаткові освітні послуги з вивчення англійської мови, занять з гімнастики для хлопчиків “Уроки Геркулеса” та гімнастики для дівчаток “Грація”. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний, фізкультурний зали, кабінет психолога, фізіотерапевтичний кабінет.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 509 (Деснянський район) – (044)518-27-60; 518-02-00

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 509 комбінованого типу для дітей з хворобами кишково-шлункового тракту. Проектна потужність 220 місць. Режим роботи закладу з 7.00 до 19.00 години. В заклад приймаються діти з 1-го року, для санаторних груп необхідно довідка ЛКК, яку необхідно оформити у лікаря-гастроентеролога. Для отримання запрошення в заклад необхідно внести дані довідки ЛКК в особистому кабінеті. Харчування 4-разове за санаторними нормами для санаторних груп, направлене на оздоровлення та профілактику хронічних захворювань у дітей; 3-х разове – для груп загального типу. Пріорітетні напрямки роботи – оздоровчий та розвиток творчих здібностей. В закладі функціонує вісім вікових груп. З дітьми працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Освітня робота з дошкільниками організовується відповідно до вимог Програми “Дитина”, “Впевнений старт”. Педагоги в своїй роботі використовують інноваційні технології. В закладі діють гуртки “Ліплення з солоного тіста”, “Вишивка”, “Театральний”, “Здоровейки”, “Росток для дошкільнят” та “Танцювальний”. В нашому закладі створені комфортні умови для перебування дитини протягом дня.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 624 (Солом’янський район) – (044)2453969;

Юридична адреса: місто Київ вул. Кудряшова, 14. В закладі дошкільної освіти № 624 працює 10 вікових груп: 1 група – для дітей раннього віку; 9 груп – для дітей дошкільного віку. Планова потужність ЗДО –145 місць, фактично перебуває в установі 233 дітей.Режим роботи установи : п’ятиденний, з 10 – годинним перебуванням дітей. Функціонують 2 чергові групи з 12 – годинним перебуванням дітей. Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють , медичної довідки про стан здоров’я дитини, висновку лікарсько – консультативної комісії, направлення управління освіти, свідоцтва про народження дитини, довідки про епідоточення. У своїй діяльності дошкільний навчальний заклад керується законодавчими та нормативними документами : * Конституцією України; * Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»; * Програмою « Освіта XXI століття»; * Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років” Дитина”;* нормативно – правовими документами. Мова виховання і навчання дітей: українська. Пріоритетні напрямки роботи :1. Збереження та зміцнення здоров’я дітей. 2. Екологічне виховання. 3. Патріотичне виховання. В дитячому садку створені належні, комфортні умови для перебування дітей. Функціонують : спортивний та музичний зали, кабінет логіки, фізіотерапевтичний та масажний кабінети. Заклад дошкільної освіти № 624 забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом згідно зі штатним розкладом. В установі працюють 29 педагогічних працівників, з них : 24 вихователі, практичний психолог, вихователь з фізкультури, інструктор з ЛФК, музичні керівники. Медичний персонал: старша медсестра, дієтсестра, медсестра з фізіотерапії, масажисти. Специфіка роботи закладу – організація дієтичного харчування ( стіл № 5).

Read More

Заклад дошкільної освіти № 80 (Святошинський район) – (044)405-12-22

Дошкільний навчальний заклад № 80 (ясла-садок) комбінованого типу. В закладі створені усі умови для повноцінного розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку. Велика увага приділяється успішній адаптації дітей до дошкільного закладу, розвитку пізнавальних інтересів , підготовці дітей до шкільного життя. Проектна потужність 12 груп.На сьогодні функціонує 10 груп: 2 групи раннього віку(2-3 роки), 6 груп дошкільного віку(3-6,7 років) Працюють 2 санаторні групи для дітей з порушенням шлунково-кишкового тракту, в які приймаються діти з 3-х років та висновком комісії ЛКК. Режим роботи: загальні групи з 7.00-19.00, санаторні групи з 8.00-18.00 Харчування згідно затвердженого двотижневого меню. Загальні групи- 3 рази, санаторні групи 5-ти разове харчування ( дієта 5 стіл) Узакладі працюють 18 вихователів, інструктор з фізкультури, музкерівник, практичний психолог. У заклад приймаються діти з 2-х років.

Read More