Заклад дошкільної освіти № 134 (Святошинський район) – (044) 424-82-82

Заклад дошкільної освіти №134 загального розвитку функціонує з 1952 року. Проектна потужність закладу – 80 місць. В закладі працює 4 групи в яких виховуються 96 дітей. Режим роботи – п`ятиденний, групи з 12-годинним перебуванням дітей (з 07:00 до 19:00). В закладі працює 10 педагогів із них з вищою освітою – 9 чол. і один має базову вищу освіту. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до життя, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Приорітетний напрямок роботи – всебічний розвиток особистості дитини. Вихованці закладу забезпечені 3-х разовим збалансованим харчуванням. Додаткові освітні послуги не надаються. Прийом дітей в заклад проводиться з 3-х років.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 498 (Печерський район) – (044) 253-64-23; 253-94-61

Заклад дошкільної освіти № 498 (ясла-садок) для дітей віком від двох до шести (семи) років. Режим роботи закладу освіти – 12 годин. Початок роботи о 7:30, закінчення роботи о 19:30. Проектна потужність закладу 6 груп, 110 місць. В закладі дошкільної освіти функціонує 4 групи, розраховані на 75 місць: одна група для дітей раннього віку (від 2-х до 3-х років), 3 групи для дітей передшкільного віку (від 3-х до 6 (7) років). Пріоритетний напрямок роботи закладу дошкільної освіти – фізично-оздоровчий, патріотичний. Заклад дошкільної освіти працює за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “ДИТИНА”. У закладі освіти 3-х разове якісне, збалансоване харчування, може організовуватись дієтичне харчування за медичними показниками лікаря-педіатра. Повноцінний і всебічний розвиток дітей здійснюють: вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичної культури. Надаються додаткові освітні послуги за бажанням батьків – вивчення дітьми англійської мови.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 659 (Голосіївський район) – (044) 258-41-09

Заклад дошкільної освіти № 659 ( ясла-садок) компенсуючого типу для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання. Проектна потужність 3 групи, 45 дітей: одна група для дітей раннього віку від 2-х до 3-х років; дві дошкільні різновікові групи для дітей від 3-х до 5 років і від 4-х до 6 років. Режим роботи 12 годин, початок – 7.00, закінчення – 19.00, субота, неділя вихідні дні. Пріоритетний напрям роботи закладу дошкільної освіти – профілактично-оздоровчий. Садок розташований в мальовничому куточку Голосіївського району міста Києва, на території дендропарку Національного університету біоресурсів і природокористування України, в Голосіївському лісі. Педагоги цікаво реалізують завдання повноцінного, різнобічного розвитку дитини, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій, інтегрованих методів навчання, індивідуального підходу до кожної дитини. Працюють гуртки з художньо-естетичного розвитку “Сім нот”, “Смерічка”. В закладі дошкільної освіти організоване 4-разове якісне, збалансоване харчування. За медичними показаннями, за потреби, забезпечується дієтичне харчування дітей. Медичне обслуговування здійснюють: лікар, старша медична сестра, медична сестра з фізіотерапії, медична сестра з організації дієтичного харчування. Профілактично-лікувальна робота проводиться протягом року, за призначенням лікаря, як групова так і індивідуальна: аромотерапія, інгаляції, УВЧ-лікування, прийом настоїв з лікарських трав та киснево-сигментної суміші. Повноцінний і різнобічний розвиток дітей здійснюють: вихователі, практичний психолог, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, керівник гуртка.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 404 (Дніпровський район) – (044)517-39-42;

Заклад дошкільної освіти № 404 розпочав свою роботу у 1966 році. Проектна потужність:12 груп, 220 дітей. Функціонує 12 груп. Діти зараховуються до закладу дошкільної освіти у порядку черговості їх електронного запису. Приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: • Заяви батьків або осіб, які їх замінюють; • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; • свідоцтва про народження. З дітьми у закладі працюють вихователі, музичні керівники, інструктор з фізичного виховання , практичний психолог, керівник гуртка образотворчої діяльності. Організоване 3-разове якісне, збалансоване харчування. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” Пріоритетний напрямок роботи закладу: художньо-естетичний розвиток дітей дошкільного віку. Діє гурток образотворчої діяльності. Заняття гуртка проводяться два рази на тиждень. В закладі надаються додаткові освітні послуги: діти з 3-річного віку вивчають англійську мову, ритміку, логіку. Додаткові заняття проводяться два рази на тиждень. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музично-спортивна зала, кабінет образотворчої діяльності.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 619 (Дніпровський район) – (044)558-19-72

Заклад дошкільної освіти № 619. Розпочав свою роботу у 1977 році. Проектна потужність закладу 6 груп 110 дітей. В закладі функціонує 6 вікових груп . Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти № 619 здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: – заяви батьків або осіб, які їх замінюють; – медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; – довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення; – свідоцтва про народження. З дітьми працюють досвідчені вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичної культури, керівники гуртків. У закладі організовано якісне 3-х разове харчування. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Пріоритетний напрямок роботи – музично-естетичний. У закладі дошкільної освіти № 619 діють гуртки з хореографії та тістопластики для дітей середнього та старшого дошкільного віку. У закладі дошкільної освіти № 619 створено сучасну матеріально-технічну базу.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 341 (Голосіївський район) – (044)529-14-96

Заклад дошкільної освіти №341 належить до комунальної власності територіальної громади м.Києва. За проектною потужністю заклад освіти розрахований на 6 груп, 110 місць. Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, зміцнення здоров’я дітей, розвиток і формування особистості. Щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти 11 годин 30 хвилин: початок роботи: 7.30, закінчення: 19.00. за бажанням батьків дитина може перебувати у закладі освіти протягом дня, або короткотривало (неповний день, до 4-х годин). Заклад дошкільної освіти забезпечує збалансоване 3-х разове харчування дітей, необхідне для їх нормального росту і розвитку. Прийом дітей до закладу освіти проводиться з 2-х років. У закладі освіти надаються додаткові освітні послуги з вивчення англійської мови.

Read More