Заклад дошкільної освіти № 165 (Деснянський район) – (044)5204832

Заклад дошкільної освіти № 165. Проектна потужність 260 місць. Приймаються діти з 1 року 6 місяців. Пріоритетний напрямок роботи: морально-правове виховання. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. В ЗДО 3-разове якісне, збалансоване харчування. Працюють: практичний психолог, інструктор з фізкультури,інструктор з фізкультури (басейн) За бажанням батьків можуть бути організовані додаткові платі послуги.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 573 (Оболонський район) – (044)418-63-04

Заклад дошкільної освіти № 573 Адреса: 04210, м.Київ, вул. Малиновського, 27-Г Години роботи: 7.00-19.00 Контактний телефон: (044) 418-63-04 Директор: Москаленко Наталія Миколаївна Напрям роботи ДНЗ – Розвиток здоров’язберігаючої компетентності дітей дошкільного віку Функціонує: – музична зала – басейн – спортивна зала В святкові дні заклад не працює.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Казка” № 100 (Дарницький район) – (044) 332-98-52

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 100 “Казка” загального розвитку, знаходиться за юридичною адресою: 02081, м.Київ, вул.Урлівська 21-В . Проектна потужність 270 дітей (2 групи раннього віку по 15 дітей та 12 груп дошкільного віку по 20 дітей). В закладі функціонує 14 груп, з них: 2 групи для дітей раннього віку та 12 груп для дітей дошкільного віку, де виховуються 441 дитина. Система приміщень ЗДОвідповідає санітарно-гігієнічним вимогам для забезпечення працездатності, правильного фізичного та розумового розвитку дошкільників. Режим роботи закладу: з 7.00- до 19.00 (до ЗДО приймаються діти з 2 років). У закладі встановлено доцільний трьох-разовий режим харчування, наявні меню-вивіски, графіки видачі їжі (затверджені завідувачем), добові проби, що постійно контролюються відповідальними особами за організацією харчування. Відповідно до вимог організовано питний режим. Пріоритетним завданням колективу є: забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей та визнання унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості. Основними напрямками роботи колективу дошкільного навчального закладу є: 1.Забезпечення кваліфікованої турботи про зміцнення і збереження фізичного, психічного здоров’я дітей. 2.Впровадження інноваційних комп’ютерних технологій в навчально-виховному процесі. 3. Патріотичне виховання дітей через експериментальну культурологічну програму: «Народознавство України: Народи великої України» 4. Співпраця колективу ДНЗ з науковими співробітниками лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України з теми: „Формування базових якостей старшого дошкільника в дошкільному навчальному закладі ”. З дітьми працює творчий колектив. Освітній процес здійснюється українською мовою кваліфікованими та творчими педагогами: директором, вихователем-методистом, музичними керівниками, інструктором з фізичного виховання та інструктором з плавання, керівником комп’ютерного гуртка, старшою медичною сестрою, медсестрою басейну та вихователями. В нашому закладі організована робота гуртка з оволодіння комп’ютерною грамотою. За запитом та заявами батьків організовані додаткові платні освітні послуги в ІІ половині дня.

Read More

Заклад дошкільної освіти “Дивосвіт” № 433 (Дніпровський район) – (044)540-83-26

Заклад дошкільної освіти №433 «Дивосвіт» керується: Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Національною стратегією розвитку освіти в Україні 2012-2021р.р., Базовим компонентом дошкільної освіти, які орієнтують педагогів на впровадження диференційованих, варіативних, особистісно орієнтованих технологій освітньої діяльності та іншими чинними нормативними документами. Заклад розпочав свою роботу у 1964 році. Проектна потужість закладу 12 груп 220 дітей. На сьогоднішній день функіонує 8 груп. Діти закладу зараховуються у порядку черговості їх електроного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей здійснюється директором протягом календарного року на підставі: * заяви батьків або осіб, які їх замінюють; * медичної довідки про стан здоров`я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; * довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; * свідоцтва про народження. У закладі організоване якісне 3-х разове харчування. Правило кожного педагога — з перших хвилин перебування дитини в закладі оточити її увагою, теплом, цінувати її уподобання, прагнення до задоволення її потреб та інтересів. Колектив працює цікаво, творчо, згуртовано. В усіх вікових групах створено ігрове освітньо-розвиваюче середовище для забезпечення належного рівня фізичного, інтелектуального, морального, психічного розвитку дітей, гуманізації освітнього процесу, розкриття здібностей дошкільників, забезпечення їх емоційного благополуччя. Освітня робота проводиться за оновленою державною програмою «Дитина», програмою навчання та виховання дітей 2-6(7) років, яка спрямована на розвиток індивідуальності дитини дошкільного віку, що відповідає сучасним тенденціям розвитку дошкільної освіти. Заклад дошкільної освіти № 433 «Дивосвіт» дозволяє дошкільнятам отримувати розвиток і в першу, і в другу половину дня. Освітня діяльність за державними програмами доповнюється комплексом додаткових освітніх платних послуг, організованих за бажанням батьків, або осіб які їх замінюють, відповідно до укладених ними угод з НВЗОШЛ ліцеєм «Обдарування» Київської Академії наук, який надає в закладі додаткові освітні послуги понад 20 років. Робота в другу половину дня сприяє гармонійному та цілісному розвитку особистості дитини: виховні заходи, спортивні змагання, оздоровчі заходи, свята та розваги. Впровадження в дошкільну практику такого комплексу заходів дає змогу розширити можливості збагатити світовідчуття, забезпечити емоційний та інтелектуальний розвиток дітей. У закладі сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний та фізкультурний зали, кабінет психолога. ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ

Read More

Заклад дошкільної освіти № 438 (Дніпровський район) – (044)542-14-56

Заклад дошкільної освіти № 438 розпочав свою роботу у 1964 році. Проектна потужність – 12 груп, 220 дітей. Функціонує 9 груп. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису з 2-х років керівником протягом календарного року на підставі: – заяви батьків або осіб, які їх замінюють; – медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дитячий колектив; – довідки лікаря про епідеміологічне оточення; – свідоцтва про народження. У закладі організовано 3-х разове, збалансоване, якісне харчування. Заклад дошкільної освіти працює за освітньою програмою для дітей від 2-х до 7-ми років “Дитина”. Основний напрямок роботи – гуманітарний розвиток дитини. Працюють такі спеціалісти: вихователі, інструктор з фізичного виховання, керівник гуртка, музичний керівник. Працює гурток з англійської мови “Проста англійська” та гурток ліплення з солоного тіста “Умілі рученята” для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Заняття гуртків проводяться два рази на тиждень. У закладі сучасна матеріально – технічна база. Функціонують методичний кабінет, музична зала, спортивна зала, кабінет гурткової роботи.

Read More

Дошкільний навчальний заклад № 135 (Оболонський район) – (044)428-20-29; (044) 432-14-74

Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) №135 працює для дітей раннього та дошкільного віку. Організована діяльність та дозвілля дітей здійснюється згідно програми навчання та виховання дітей віком від 2-ох до 7-ми років “Дитина” та програми для дітей старшого дошкільного віку “Впевнений старт”. Пріорітетний напрямок роботи – логіко-математичний розвиток. Працюють гуртки : «Маленькі митці великого мистецтва» (образотворче мистецтво); «Юні дослідники природи»; «Актор» (театралізована діяльність); Ейдетика. За бажанням батьків здійснюється провадження освітньої діяльності – англійська мова та хореографія. Режим роботи закладу: з 07.00 до 19.00 щоденно, крім суботи та неділі. У дошкільному закладі триразове харчування (сніданок, обід, вечеря). Висококваліфікований педагогічний персонал, два музичні керівники, практичний психолог, інструктор з фізичної культури.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 796 (Деснянський район) – (044) 530-63-24; 530-11-59

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 796 загального розвитку з проектною потужністю 260 дітей розташований за адресою вулиця Данькевича, 1 А. Пізнавальний розвиток є пріоритетним напрямком роботи педагогічного колективу, в якому працююють спеціалісти з відповідною фаховою освітою над забезпеченням різнобічного та гармонійного розвитку кожного малюка, формуванням його особистості, створенням в закладі розвивального життєвого простору, сприятливого для розумової, соціальної, емоційної зрілості вихованців, зорієнтованого на розвиток інтелектуальних, художніх та комунікативних здібностей дитини. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 796 забезпечує трьохразове харчування. Дітей приймаємо з 2 років.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 444 (Дніпровський район) – 543-87-20

Заклад дошкільної освіти №444 комбінованого типу з групами для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Заклад розпочав свою роботу у 1964 році. Проектна потужність садочка 8 груп 145 дітей. Заклад дошкільної освіти розрахований на 6 груп 110 дітей. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: – заяви батьків або осіб, які їх замінюють; – медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; – довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; – свідоцтва про народження. Для прийому дітей до закладу дошкільної освіти у спеціальні групи додатково надається: – висновок психолого-медико-педагогічної консультації, територіального лікувально-профілактичного закладу; – направлення Дніпровського районного управління освіти. Освітній процес в нашому закладі дошкільної освіти забезпечують кваліфіковані вихователі та спеціалісти : психолог, музичний керівник, інструктор з фізкультури, керівник гуртка з англійської мови. У закладі дошкільної освіти працює 6 груп, 3 з яких є спеціальними групами для дітей з вадами опорно-рухового апарату (сколіоз, плоскостопість) і 3 групи загального розвитку. В закладі дошкільної освіти №444 в залежності від типу груп організовано якісне, збалансоване 3-х разове харчування для груп загального розвитку та 4-х разове (безкоштовне) харчування для спеціальних груп. ЗДО №444 працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” Пріоритетним напрямком роботи дошкільного закладу є: – Корекція плоскостопості та усунення вад у поставі. – Формування гуманної взаємодії дошкільників з природним довкіллям. – Забезпечення умов для повноцінного і різнобічного розвитку особистості з метою формування у неї життєвої компетенції. Щоденно з дітьми організовуються групові та підгрупові заняття, спостереження, ігрова діяльність, трудова діяльність відповідно до вимог програми. систематично проводяться розваги, свята, гурткова робота. У закладі дошкільної освіти діє гурток з англійської мови для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Заняття гуртка проводяться два рази на тиждень в другу половину дня. У закладі дошкільної освіти № 444 функціонує гурток «1, 2, 3, 4, 5 – вийшли діти пострибать» по навчанню дітей стрибків на скакалці. Також на базі закладу дошкільної освіти №444 успішно працює постійно діючий проблемний семінар з екологічного виховання «Формування гуманної взаємодії дошкільників з природним довкіллям». Роботу з дітьми організовуємо у формі ігор, екологічних занять, праці в природі, цільових прогулянок у природу, використовуємо художнє слово, організовуємо екологічні ігри, проводимо екологічні свята та розваги. Особливо ефективною є пошуково-дослідницька діяльність, яка допомагає дітям засвоїти знання, скласти уявлення про природу. На даний час на базі закладу дошкільної освіти працює експериментальний майданчик «Упровадження елементів музейної педагогіки в навчально-виховний процес». Наші діти постійно живуть в атмосфері творчості й мистецтва. Вони вчаться бачити й розуміти красу світу й людської душі. У закладі дошкільної освіти сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний, фізкультурний зали, кабінет психолога.

Read More

ДНЗ № 571 (Святошинський район) – (044)274-24-35

В ДНЗ 11 груп (з них 2 логопедичні групи для дітей з затримкою мовленевого розвитку). Навчально-виховний процес в дошкільному закладі №571 здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, освітньої програми (“Дитина”). В закладі працює практичний психолог, музичні керівники, медична сестра, вчителя-логопеди. Досвідчені педагоги-вихователі сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дитини, виховують її почуття та інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини. Велика увага приділяється збереженню здоров”я дітей. Діти з 3-річного віку додатково ознайомлюються з основами англійської мови (гурткова робота), хореографії. У ДНЗ № 571 3-разове якісне, збалансоване, різноманітне харчування. Приймаються діти з 2 років.

Read More