Заклад дошкільної освіти № 192 (Дніпровський район) – (044)559-05-18

Заклад дошкільної освіти № 192 загального типу . Заклад розпочав свою роботу у 1966 році. Проектна потужність 12 груп – 220 дітей. В дошкільному навчальному закладі функціонує 11 груп- 309 дітей – 3 групи раннього віку – 8 груп дошкільного віку . Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: * Заяви батьків, або осіб, які їх замінюють; *медичної довідки ( форма № 026/о) з висновками про стан здоров’я дитини і рекомендаціями щодо подальшого спостереження за дитиною, довідки ( форма 063/о) про профілактичні щеплення; даних лабораторних досліджень; * довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення; * свідоцтва про народження. З дітьми у дошкільном закладі працюють вихователі, музичні керівники, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, керівник гуртка. У закладі організовано повноцінне 3-х разове харчування. ЗДО працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина”. Пріоритетним напрямком роботи педагогічного колективу є пізнавальний розвиток. В дошкільному навчальному закладі діє гурток театралізованої діяльності «Казковий чудо світ». За бажанням батьків надаються додаткові освітні послуги ( англійська мова, логічний клубочок). У дошкільному закладі сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, спортивна зала, музична зала, кабінет практичного психолога.

Read More

дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу № 95 (Святошинський район) – (044)276-05-22

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок компенсуючого типу № 95. Заклад працює за такими пріорітетними напрямкаи:забезпечення гармонії між фізичним,емоційним,вольовим,моральним розвитком дитини;профілактично-оздоровча робота;корекційно-виховна на заняттях та в повсякденному житті. Заклад працює 10 годин, з 8:00 до 18:00. Харчування чотириразове.Дошкільний навчальний заклад приймаються діти віком з 2,5 років. В закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, інструктор з фізичної культури, музичний керівник, інструктор з ЛФК, масажист, вчителі-логопеди.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 582 (Дніпровський район) – 044-5171634

Заклад дошкільної освіти №582 розпочав свою роботу у 1976 році. Потужність закладу: 12 груп, 96 дітей. Заклад дошкільної освіти розрахований на 8 груп 64 дитини. Діти зараховуються до закладу у порядку черговості їх електронного запису. У заклад дошкільної освіти приймаються діти з 2-х років. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі: • заяви батьків або осіб, які їх замінюють; • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; • свідоцтва про народження; • висновоку психолого-медико-педагогічної консультації; • направлення Дніпровського районного управління освіти. З дітьми у дошкільному навчальному закладі працюють вчителі-дефектологи, вихователі, музичні керівники, психолог. У дошкільному навчальному закладі працюють групи для глухих дітей та дітей зі знженим слухом. У закладі організовано якісне дієтичне 5-ти разове харчування. Заклад дошкільної освіти працює за такими програмами: – Програма розвитку дітей дошкільного віку зі зниженим слухом «Стежки у світ» (гриф Міністерства освіти і науки України від 12.04.2013 №1/11-6942); – Програма розвитку глухих дітей дошкільного віку (лист Міністерства освіти і науки України № 1/11-11626 від 17.07.2013). Пріоритетним напрямом роботи є розвиток мови та мовлення, розвиток слухового сприймання та формування вимови; особистісний розвиток дітей з порушеннями слуху. Щоденно з дітьми організовуються групові, підгрупові та індивідуальні заняття, спостереження, ігрова, трудова діяльність відповідно до вимог програми. Систематично проводяться розваги, свята, гурткова робота. У дошкільному закладі сучасна матеріально-технічна база. Функціонують методичний кабінет, музичний, фізкультурний зали, кабінет психолога.

Read More