Заклад дошкільної освіти № 285 (Голосіївський район) – (044)526-60-47

Заклад дошкільної освіти (садок) комбінованого типу із групами загального розвитку, санаторною для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, інклюзивною групою і спеціальними групами (з загальним недорозвиненням мовлення, фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення, затримкою психічного розвитку). Працює відповідно до нормативно-правових документів. Режим роботи закладу: понеділок-п’ятниця з 7:00 до 19:00 В заклад дошкільної освіти приймаються діти з 3 до 6 (7) років. В ЗДО 3-разове, (4-разове для санаторних та спеціальних груп) якісне, збалансоване харчування. В закладі працюють кваліфіковані педагоги: (26 вихователів, 2 інструктори з фізкультури, 2 музичних керівника, 7 вчителів-логопедів, практичний психолог, дефектолог), медичний персонал. В закладі функціонує басейн, музична зала, фізкультурна зала, зала-ЛФК, кабінет масажу, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінети вчителя-логопеда. Основний напрямок роботи: фізкультуро-оздоровчий, корекційно-розвитковий. Завдання закладу : збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціально – психологічної реабілітації та адаптації дітей шляхом спеціально організованого освітнього процесу в комплексі з корекційною, лікувально-оздоровчою роботою; формування готовності дітей дошкільного віку продовжувати освіту.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 104 (Подільський район) – (044)434-94-83;

Заклад дошкільної освіти №104 Управління освіти Подільської районної в м. Києві державної адміністрації, загального розвитку. Проектна потужність -150 місць, розрахункова потужність – 75 місць. Приймаються діти з двох років. В закладі 8 груп. Основні напрямки роботи: Розвивально-пізнавальний та природничо-екологічний. Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за “Освітньою програмою виховання і навчання розвитку дітей дошкільного віку «Дитина». Режим роботи – 12 годинний, з 7:00 до 19:00. В ЗДО № 104 3-разове якісне, збалансоване харчування. В закладі є басейн. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № Монтессорі сад (Дарницький район) – (044)572-48-74

ТИМЧАСОВО, НА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ, ЗАКЛАД ЗАКРИТИЙ НА ПРИЙОМ! Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Монтессорі-сад” Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність -14 груп, 260 місць. Режим роботи закладу п’ятиденний: з 7.00 до 19.00. Приймаються діти віком з 1,5 до 6 (7) років. Дошкільний навчальний заклад забезпечує триразове якісне, збалансоване харчування дітей. Діяльність дошкільного навчального закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів; свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дошкільний навчальний заклад працює за освітньою програмою «Дитина» із застосуванням елементів методик раннього розвитку та елементів педагогічної системи М. Монтессорі. У дитячому садку працюють гуртки з таеквондо, англійської мови, логіки. Функціонує басейн. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі, практичний психолог, інструктори з фізичної культури, плавання, вчителі англійської мови, музичні керівники. Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дітей дошкільного віку, враховуючи їхні почуття, свободу, волю, інтелект, застосовуючи особистісно-орієнтовані технології та інтегровані методи навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 (Дарницький район) – (044)566 22 71

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 275 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Проектна потужність – 12 груп, 220 місць. Основний напрям роботи: пізнавальний розвиток дитини. Проводиться гурткова робота із сіном (виготовлення іграшок). Надаються наступні додаткові освітні послуги з: хореографії, англійської мови, гармонійного розвитку.Завдання закладу – створення комфортних умов для перебування та розвитку кожної дитини. Дитячий садок працює за програмою виховання і навчання розвитку дітей дшкільного віку “Дитина”. Організовно 3-разове якісне, збалансоване харчування. У навчальному закладі працюють спеціалісти: практичний психолог, музичний керівник. Педагоги сприяють повноцінному й всебічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання; реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини.

Read More

Палітра № 480 (Солом’янський район) – (044)497-01-35;

Дошкільний навчальний заклад № 480 “Палітра” м.Києва – ясла-садок розрахований на 284 дитини. В закладі працює 12 груп: 3 групи для дітей раннього віку (одна група для дітей від 1 року та 6 місяців до 3 років та дві групи для дітей 2-3 роки) та 9 груп для дітей дошкільного віку. Пріоритетним напрямком роботи є відтворення інтелектуального, духовного потенціалу підростаючого покоління. Педагогічний колектив працює над проблемою “Соціалізація дошкільників шляхом гуманізації навчально-виховного процесу”. Робота ведеться за Базавою програмою виховання і навчання дітей “Дитина”. В закладі працює гурток хореографії. В ДНЗ працює 20 педагогів. З них вищу освіту мають 14 спеціалістів. Заклад працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 07.00 до 19.00. Дітям надається триразове харчування, в тому числі дієтичне (дієта – стіл № 5). В дошкільний заклад приймаються діти з 1 року 6 місяців. Для зарахування дитини в ДНЗ необхідно подати документи: медичні довідки (форма 086-1/о та форма 063/о, у разі відсутності щеплень – довідка ЛКК з висновком, що дитина може відвідувати дитячий заклад), свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія). Басейн не працює.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 419 (Шевченківський район) – (044)400-31-65

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 419 Шевченківського району м. Києва, потужність 210 місць,фізкультурно – оздоровчий напрямок роботи, режим роботи з 8:00 до 18.30, чергова група з 7:00 до 19:00, харчування 4 -ри разове, спеціалісти: завідувач, вихователь – методист, вихователі, інструктор з фізичного виховання, інструктор з плавання, музичний керівник, практичний психолог,лікар – отоларинголог, старша медична сестра, фізіотерапевтична медсестра, медсестра масажу, прийом дітей проводиться з 2 річного віку.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 314 (Дарницький район) – (044) 564 – 96 -28

Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) № 314 Дарницького району м. Києва загального розвитку. Приймає дітей з 2-х річного віку. Проектна потужність – 6 груп, 110 місць. Дитячий садок працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом календарного року. Щоденний графік роботи: 7.00 – 19.00. У дитячому садку організовано триразове харчування. Працюють: практичний психолог, музичний керівник. Пріоритетні напрями роботи: впровадження сучасних підходів до фізичного виховання та оздоровлення дітей; формування основ національної культури шляхом ознайомлення дітей з культурою рідного краю та народним фольклором; формування у дітей сталих навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах міста. У дитячому садку працює басейн.

Read More

Едельвейс № 15 (Деснянський район) – (044)530-25-00;

ДНЗ (ясла-садок) № 15 “Едельвейс”, загального типу розвитку, розрахований проектною потужністю на 260 дітей дошкільного віку. Режим роботи закладу з 07:00 до 19:00 щоденно крім вихідних та святкових днів. Діти в дошкільний заклад приймаються з двох річного віку та отримують трьох разове харчування. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Увага педагогів зосереджена на особистісно-орієнтованому підході до кожної дитини, забезпеченню всебічного розвитку, відповідно до її здібностей, задатків, індивідувальних, фізичних, психологічних потреб. Пріорітетні напрямки роботи в ДНЗ: “Формування комунікативно-мовленнєвої активності та пізнавальних здібностей засобами словотворення, теорії розвитку винахідницьких завдань, залучення до різних видів театральної діяльності”, “Активізація логіко-математичної компетентності дошкільників”, “Розвиток творчих здібностей в образотворчій діяльності”. В дошкільному закладі для всебічного розвитку дитини дошкільного віку облаштовано театральну студію, мистецький центр, міні музей “Народознавства”, приміщення для занять хореографією. За запитом та бажанням батьків надаються додаткові освітні послуги.

Read More

Заклад дошкільної освіти № 770 (Деснянський район) – (044)5301244

Тип закладу – ясла-садок. Потужність – 260 дітей. Пріоритетний напрямок роботи – пізнавальний та художньо-естетичний розвиток дошкільника. Режим роботи садочка з 7.00 до 19.00. Харчування у садочку 3 рази в день. У дошкільному закладі є басейн, музична та спортивна зала, тематичні кімнати “Зелений вогник”, “Планетарій”, “Шахова школа”, “Студія мистецтв”, “Театр”, “Ігротека”, Світлиця” , “LEGO”. Є спеціалісти- музичний керівник, інструктор з фізкультури, інструктор з плавання. Прийом дітей з 2 -х років.

Read More

Любисток № 776 (Деснянський район) – (044)530-42-91;

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 776 комбінованого типу Деснянського району міста Києва Адреса: 02097, м. Київ 097, вул. Ліськівська 8 А Телефон: (044) 530-42-91. Заклад дошкільної освіти розрахований на 14 груп, 260 місць. У ЗДО функціонують групи: загального розвитку та спеціальні групи для дітей з порушенням мовлення (логопедичні групи). Пріоритетний напрямок роботи: виховання дітей на традиціях та звичаях українського народу. Режим роботи закладу: з 7.00 до 19.00 В закладі дошкільної освіти 3-х разове якісне, збалансоване харчування. В закладі працюють спеціалісти з відповідною фаховою освітою. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводиться з 2 років. В закладі дошкільної освіти створені всі умови для всебічного розвитку дітей, саморозвитку та самореалізації, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до людей, до світу природи, культури та до самих себе.

Read More